Acunun programlarını izliyor musunuz?

Gerçekten merak ediyorum, ciddi ciddi izleyen var mı bunları? Benim çevremde pek bulamıyorum ama ekşi'de falan hep başlıklarını görüyorum da insanların izlediğine inanamıyorum. Aynı mhp'ye oy veren insanların olduğuna inanamamam gibi bir şey bu da.

İzliyorum

  • füt  (01.02.16 22:31:19)
ben genel olarak tv izlemiyorum zaten.
ama soruyu sorduğun mecra yanlış, burada kimse izlemez ama program başlıklarının altında canlı yayın gibi entryu girerler.

  • etna  (01.02.16 22:31:26)
Tam olarak izliyorum demek zor. Ama arkada açık duruyor. Sazli sozlu iyi oluyor. Ama sorsan bi tane isim bilmiyorum.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (01.02.16 22:32:04)
Kesinlikle izlemiyorum ve izleyenler için de üzülüyorum. Oradaki dünya yapay ve izleyenler bunların gerçek olduğunu düşünerek izliyorlar.

  • Traveller  (01.02.16 22:34:41)
ailem çılgın gibi izliyor çıldırmak üzereyim

  • topraam  (01.02.16 22:35:32)
İzlemiyorum. Evde de izleyen yok.

  • yorke  (01.02.16 22:37:29)
kelimesi kelimesine inhiraf'ın yaptıklarına ve söylediklerine katılıyorum. bizzati ben nerdeyse. aynılarını kız arkadaşımla ben de yapıyorum ama o ses'i de kafa dağıtmak için izliyorum.

  • rajaz  (01.02.16 22:39:28)
Evet büyütmeye ve izlemiyorum abi yea diyip elitistlik taslamaya gerek yok

  • füt  (01.02.16 22:42:30)
Elitistlik değil pardon entellektüelistlik

  • füt  (01.02.16 22:42:54)
Daha çok dizi falan izliyorum diyeni anlarım da, izlemeyip bununla övüneni normal bulmam..

  • füt  (01.02.16 22:44:34)
yapacak bir isimiz yoksa, izleyecek bir sey de bulamazsak o ses turkiye'yi izliyoruz biz. sarki, turku derken kendi kendimize yorum yapiyoruz zamanimiz geciyor iste.

  • fraise  (01.02.16 22:48:26)
izlemiyorum, benim icin gurultu ve sacmalik. cevremde de izleyen yok, zaten o kafa yapisinda bir insanla anlasamam, program isimlerini bile bilmem ama arada zapping yaparken bile rast geldigim bayagilik ve cehalet beni yoruyor. bu yorgunlugu dinlenme olarak algilayan insanlarla sosyallesmem mumkun degil. daha once bu turk dizilerini falan izleyen bir guruhla is geregi sosyallesmem gerekmisti, ondan da biraz tecrubem var, deger yargilari cok farkli.

  • mavicorap  (01.02.16 22:57:13)
izlemiyorum, tv izlemiyorum

  • jedilance  (01.02.16 23:05:35)
izlemiyorum ama ailem izledigi icin bazen rastliyorum.

ebru gundes ve murat boz'dan nefret nefret nefret ediyorum.

acun ilicali ise en nefret ettigim adamlar ilk 5'ime girer.
  • bohr atom modeli  (01.02.16 23:22:02)
İzlemiyorum. Kanalı bile ayarlamadim.

  • rayde  (02.02.16 00:31:41)
Eksisozlukte durmadan entry girenler kim o zaman rte ve acun baya bir benzeşiyor sorsan kimse seçmez ya da izlemez :d komik.

  • lithu  (02.02.16 01:06:27)
O ses i izliyorum sadece.

  • sabirstone  (02.02.16 01:17:33)