Eyeliner acilmiyor

Sikismis. Her sekil kaba kuvvet denedik acilmadi. Ocaga tutup genlesme kanunlarini uygulamak istemiyorum cunku disi plastik. Dolaba atsam benzer islev gorur mu? Ya da baska onerisi olan?

e hafif sıcak suyun içine at olmaz mı o zaman? çok sıcak olmasın ama

  • metehan01  (31.01.16 17:04:17)
sıcak suya attıktan sonra ıslaklıktan dolayı kaygan olur, tam kurulanması imkansıza yakın :/

  • la noix  (31.01.16 17:08:25)
Ben ojelerimi sıcak suya koyarak açıyorum. İçine su falan kaçmıyor. işe yarar bence sıcak su. Bir kaç saniye daldır, içine atma. Sonra kuru bir bezle çevir, açılır.

  • old possum  (31.01.16 17:12:59 ~ 17:15:02)
Buhara tut. Ya da sicak suyun icine bi kap koy plastik o kabin içine koy eyeliner i.

  • rayde  (31.01.16 17:13:22)
buhara fln gerek yok yapman gereken sadece kapak kısmını başka sert bir cisme bir kaç kez vurmak.

ilk okulda hiç mi mürekkebli kaleminiz olmadı :P
  • captainmrg  (31.01.16 17:36:54)
Caydanliin buharina tut. Ama kaynar olmayan sicak suda bekletmek daha mantikli sanki.

  • innerbliss  (31.01.16 17:38:00)
@captain valla vura vura bi kırmadığım kaldı öyle diyim

  • la noix  (31.01.16 17:46:59)
Dişli kısmı soğutup dişli kısmın üzerine dönerek oturan kısmı ısıtacaksiniz. Biri sıcak su diğeri soğuk su doku iki buzdolabı poşetiyle sırılsıklam etmeden durumu çözersin.

  • hic sikilmadan seks yaparim  (31.01.16 17:52:37)
ne çeşit bi eyeliner jel mi keçeli mi?

  • shotgunwoman  (31.01.16 18:47:37)
Eğer jel değil de fırçalı bir eyelinersa fırça kısmını dişlerinizle tutup kalan kısımdan çevirirseniz olur bence. Açılmayam ojeleri ben bu şekilde açıyorum.

  • pike  (31.01.16 18:58:37)
The balm'in eyelineri. Kapaklari epey kaygan dis arasinda olmuyor oje gibi dis gecirmelik degil

Su buzdolabi posetli olanli yapicam yarin
  • la noix  (31.01.16 19:43:32)