Bu kadın hakkında ne düsünürsunuz ?

- 1 aydır konusuyoruz ama ben hemen sevemiyorum süreç içerisinde severim diyor.Arkadas görüyormus .
- İşte başarılı erkeklerden hoşlanıyor ,araban olsaydı iyi olurdu tarzı şeyler soyledi ..
-2 buluşmada da hesap ödemedi ve ya yeltenmedi
-Devamlı eski sevgilisinden bahsedip onunla hayatı film gibiymiş falan dedi

uzak durulması gereken birisi eğer büyük aşk etkilenme vs yoksa baştan kesmek en hayırlısı.

  • patiska  (31.01.16 10:16:00)
Ardina bakmadan kac.

  • signore  (31.01.16 10:21:17)
Kaç kaç kaç. maddiyata önem veriyor.

  • komando kani var bende  (31.01.16 10:22:11)
Yol ver gitsin ugrasmana degmez

  • konskenkova  (31.01.16 11:11:33)
oha bildiğin cağaloğlu motoru tuba'yı anlatmış adam.

kaç kaç kaç kaç.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (31.01.16 11:18:27)
Cenkist dostum senin insan iliskilerini duyurularini severek takip ediyorum. Ama bu kiz sana yaramaz. Sakin ha kiza hediye falan aliyim deme. Kadinligini kullanip somurur seni.

  • isott  (31.01.16 11:31:00)
uzak dur, senin için kimin iyi olduğuna sen karar verirsin ama bundan uzak dur
bi iliskide karşılıklı güven ve saygı önemlidir. One öyle ısmarlama sevgili gibi yok başarılı erkeklerden hoşlanıyorum yok şöyle, yok böyle. Seni beğenen seni sen olduğu için begensin.

  • sinerji  (31.01.16 11:47:39)
Abi hala ayni kiz de mi bu? Eğer öyleyse geç kalmissin zaten kacmakta

  • westblack  (31.01.16 11:54:22)
bu ne ya böyle ilişki mi yürür. bu kadın senden hiç elektrik almamış haberin olsun

  • zimbirik  (31.01.16 19:12:06)
kendini mutlu etme programına beklentisiz sponsor bakınıyo.

  • rencber  (31.01.16 19:33:07)
Ay götüm deseydin keşke

  • false pretension  (01.02.16 08:24:51)
Evet bu tarz kadınlar var gerçekten, bir tanesi "süreç içerisinde severim" kısmı hariç eskiden başıma gelmişti.

Tamamen kadınlığını bir lütuf olarak görüyor ve onunla olmak istiyorsan bazı şeyleri tabi ki! senin sağlaman bekleniyor. Hesap vs zaten senin ödemen gereken şeyler, bunun beklentisinde bile olmamalısın vs.

Hadi güzelim yolun açık olsun deyince de hırs yapıp sanki aşktan ince hastalığa tutulmuş gibi peşinden koşar.

Uzak dur.
  • FAtE  (01.02.16 09:02:36)
bir kadın olarak söylüyorum, arkana bakmadan kaç. hemcinslerim arasında en nefret ettiğim ve arkadaşlığı sürdüremediğim modeldir. bu tip kızlar sizinle buluşurlar sonra bize gelip ağlarlar; sizinle birlikteyken eski erkek arkadaşını aldatmış gibi hissettiklerinden, onda bulduklarını sizde bulamadıklarından falan bahsederler. sizin duygu ve düşüncelerinizi hiç umursamazlar, net vicdansızlardır; "yazık ediyorsun çocuğa da, sevmiyorsan bırak" dediğimizde "bana yazık değil mi" deyip kalplerinin ne kadar kırık olduğunu anlatırlar uzun uzun.

sevilmez ve kullanıldığınla değersizlik hissinle kalırsın. söylemedi deme.
  • zombiedeveloper  (01.02.16 09:11:20 ~ 09:13:20)
kaç

  • mobydick  (09.02.16 23:35:23)