Ayakkabı

Skechers giyenler memnun mu ayakkabılarından?

ben 2007'de aldığım bir ayakkabıyı uzun süre giymiştim, memnundum.
sonra eskidi diye ihtiyacı olan birine vermiş eşim.
net olarak hatırladığım rahattı.
  • on bir  (31.01.16 00:32:46)
hayatta verdiğim en doğru karar valla bu ayakkabıyı almak.

  • high hopes of the sozluk  (31.01.16 00:37:32)
Merhaba. Kiz arkadasimin tavsiyesi ile daha once duymadigim icin bu markaya şans vermek istedim, sonrasinda ise cok begendim. Son 1 yil icinde ucuncu ayakkabimi aldim (birini spor salonu icin, birini gunluk, biri de iste daha az yorulmak icin). Ucu de farkli serilerden ve ihtiyacima yonelik. Reklam gibi olacak ama oldukca mutluyum. Tek problem, 45.5 ya da 46 numara hemen hemen hic gelmiyor Turkiye'ye, bu yuzden iki tanesini farkli ulkelerden aldim. Fiyatlari da uygun, bence denemekten cekinmeyin.

  • pietro  (31.01.16 00:39:14)
adeta havada yurudum diyeceksin, mutlaka almalisin. gercekten cok rahatlar.

  • federer  (31.01.16 02:15:46)
cok cok cok memnunum.

  • mushtopus  (31.01.16 04:16:37)
valla ben de on yargiliydim, hanim zorla aldirdi. bunca yil yere basarak yuruyormusum dedim. (memory foam serisine bakin derim)

  • brkylmz  (31.01.16 09:40:32)
Memory foam. Amaa.... Ayakkabilar cok cabuk eskiyor. Salomonun 3 yilda eskidigi kadar, skechers 3 ayda eskidi. Sürekli giydigimi, gün icinde bolca yürüdügümü ve ayakkabilari dinlendirmedigimi belirtmem gerek.

Bir de taban belli bir süre sonra formunu kaybediyor, sikistigi halinde kaliyor. Ilk günkü yumusakligi 6 ay sonra kaybolmus durumda. Kiloyla kullanimla alakalidir elbet.

Gene alirim, ama ucuza denk getirince alirim. Gidip de baska bir ayakkabimin parasini ona gömmem.
  • aynadakiyabanci  (31.01.16 11:01:31)