Nişanlımdan ayrıldım

İmkansızlıklar bilinerek başlanan yolda karşılıklı olarak anlaşarak sona gelindi. ilk başlarda çok rahattım, Eş dost bir taraftan, akrabalar diğer taraftan, üzerimde çok yoğun mahalle baskısı hissediyorum, çok üzüldük diyenler mi, boşver kanka idealistten hayır gelmez diyenler mi, hala düğün ne zamana diyenler mi dersin. Sıkıntılı bir süreç içerisindeyim. Yeter demek yetmiyor bazen nası yapıcam la ben? (Arada aklıma da geliyor...)

civi civiyi söker

  • lead zeppelin  (30.01.16 14:56:50)
Doğrusunun bu olduğuna dair sebeplerin varsa onları düşün. Zamanla mahalle baskısı da sıkıntılı süreç de geçecektir.

  • jamalbsf  (30.01.16 15:01:37)
pipisi yoktu baskıcılara susarlar
illa onların istediği olacak diye bir şey yok yani keyfime gelmesi ayrıldım size ne aaa
zamanla susarlar sen de alışmaya çalışma bu duruma hakikaten çivi çiviyi söker
  • neira  (30.01.16 15:05:00)
sen kendine odaklan hacım,
ne hissediyorsun o önemlidir.
eğer doğru olduğuna inancın varsa tamam eğer yoksa tekrar sorgula derim.
herkesi memnun etmen asla ama asla mümkün değil onun için önce kendi memnuniyetine bak sen.
  • seyduna6687  (30.01.16 15:16:59)
seviyorsan git konuş bence.

sevmiyorsan yeni ufuklara yelken aç.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (30.01.16 15:22:28)
bakış açını değiştir acilen. günümüzde boşanmları bile kimse sallamıyor.

  • kargn  (30.01.16 15:30:53)
Yeni bi sevgili bul hacı.

  • komando kani var bende  (30.01.16 17:27:59)
Bir süre kimseyle görüşme, hiçbir telefona cevap verme. Kendi fişini çek, kafa dinle.

  • yirmisantim  (30.01.16 17:52:37)