büyüyünce ne olacaksın?

çocukken sorulan bu soruyu şimdi işitince ne dersiniz?

yaş ve cinsiyet belirtirseniz sevinirim, ya da sadece yaş, cinsiyet niye istedim ki :)

valla iletişim ve medya sektöründe tutunmaya çalışıcam gibi.

  • rajaz  (30.01.16 01:03:06)
bi sik olmayacağım evlat derim şuan sorana.

  • e a p  (30.01.16 01:07:58)
pilot. isin ilginci kucukken muhendis derdim ve su an muhendisim. 24

  • bohr atom modeli  (30.01.16 01:19:23 ~ 01:20:30)
Hayattan muaf olucam derim.

  • Amiral Bristol  (30.01.16 01:29:47)
jigolo olmak isterdim. 26.

  • bedbed  (30.01.16 01:30:25)
insanlik uyurken sacini oksayan kisi olmak isterim.

bu da bugun icin tarihe notumdur.
  • e haliyle  (30.01.16 02:18:42)
"Kafasi rahat"

  • letheavendangered  (30.01.16 03:44:34)
çocukken polis olmak istiodum. su anda lan keske polis olaymısım diorum hala:)

  • all girls dream  (30.01.16 08:45:00)
millet vekülü

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.01.16 08:50:13)
Kucukken pilot diyodum.suan muhensim.buyuyunce deniz kiyisinda bir ege kasabasinda tarim ve hayvancilikla ugrasan ciftci olnak istiyorum.

  • delicevat  (30.01.16 10:57:07)
Heykeltras idi, ama bu cevabi ilkögretim baslarinda verdigimde ama para kazanamam, o yüzden mühendis olcam diye ekliyordum.
Özetle realist cocukmusum ama cekilmez öyle cocuk. Simdi sorsan para derdini kaldirip, dag evine cikip, odun kesip, ormanda yasamak, arada sehre inip gereklilikleri almak haricinde insan görmemek, sebze ekip yetistirmek, köpegimle ava cikmak vs derim. Meslek degil tabi ama ne yapmak, ne olmak isterdin sorusunun cevabi bu. 22, e.

  • aynadakiyabanci  (30.01.16 11:05:30 ~ 11:08:16)
25 yaşındayım, kadınım, bilgisayar mühendisiyim.

mesleğimi çok seviyorum ama kafama göre uyuyup uyanmayı, keyfime göre çalışıp çalışmamayı daha da çok seviyorum. Mesleklerimiz sayesinde yakın zamanda Avustralya'ya göçmen olarak gidiyoruz eşimle ama orada okumak ve yapmak istediğimiz iş ikimizin de diş hekimliği.

Ben mesela, ÖSS'de aldığım puan birçok üniversitenin diş hekimliğine yetmesine rağmen Türkiye'de hasta profili cahil, pis ve kavgacı diye tercih listeme yazmamıştım -şimdiki aklımla da yazmam- ama Avustralya'da bu iş rüya gibi olur diye düşünüyorum. Aylık bana yeteceğini düşündüğüm kadar parayı kazandıktan sonra kafama göre kapatır muayenehaneyi gezerim kafama göre oturur çalışırım diye hayal ediyorum (ne kadar realistik bilmiyorum tabi) Hiçbir artısı yoksa bile kendi muayenehanem olacağı için kimseye 10'dan önce 5'ten sonra randevu vermemem gibi bir artısı vardır herhalde en azından - o bile birşey yani 8-5'ten baymış biri olarak benim için.
  • zombiedeveloper  (30.01.16 11:31:24 ~ 11:32:43)