[]

Zara (inditex) Grup - İş mülakatı

Neler soruyorlar ilk mülakatta, grup mülakatı mi oluyor yoksa bireysel mi, bilen birileri varsa pek sevinirim. Sanirim pull and bear markası için aramışlar. Pozisyonu bilemiyorum açıkçası, basvuran arkadaş birden çok pozisyon tercihi yapmış başvururken. Telefonda da hangi pozisyon için arandığı söylenmemiş. Kendisi de sormamış. Siz bildiklerinizi genel olarak yazarsanız çok makbule geçer.. Şimdiden teşekkürler.
 
çok şık gitmenizi öneririm. ciddi şekilde dikkat ediyorlar.


  • mhm  (29.01.16 10:46:16) 
ilk bulusmada toplu bir odaya alıp video izletiyorlar sonra cv kagıdı veriliyor tekrar dolduruyorsun. fotografta istiyorlardı sanırım. sonra 2 dk tek tek görüşme oluyor.


  • fasulyek  (29.01.16 10:50:13) 
baya özenerek git, ben sallım süllüm gitmiştim almamışlardı, halbuki şimdi çalışanlara bakıyorum da gerçekten kötü giyiniyorlar. demek ki ilk görünüşe dikkat ediyorlar


  • buiret  (29.01.16 10:55:35) 
Şıktan kastımız illa takım elbise midir? (Gidecek olan arkadaş erkek)


  • vercingetorix  (29.01.16 11:33:52) 
@cesario yetis hahaha


  • hjarteblod  (29.01.16 11:58:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.