Hastalanıyor muyum, yoksa gece uyumamış olmanın getirdiği sersemlik midir?

alnım sıcak, başım ağrıyor, halsizlik var gibi, kemikler falan sızlamaya başladı yavaştan. gece hiç uyumadım, aslında sabah hiç uykum yoktu ama bunlar başladı şimdi.

bugün doktor ofiste yokmuş, o yüzden muayene olamadım. önümde de daha 7 saat var...

eczane varsa hemen bir umca çak ordan. toplar o seni

  • interview with the vampire  (29.01.16 08:33:05)
bende uykusuz kalınca oluyor öyle.

biraz fazla kalori alın yediklerinizden, üzerine de erken yatıp iyi bir uyku çekerseniz iyi gelecektir. umca da çok iyidir cidden.
  • historien  (29.01.16 08:40:12)
Büyük olasılıkla uykusuzluktandır ama bu bünyeyi de savunmasız bırakabilir. Ben de olsam bir Umca, bir de Supradyn Energy yapardım bugünlük.

  • aychovsky  (29.01.16 09:02:40 ~ 09:03:10)
mide bulantısı da eklendi şimdi yavaştan ve hafiften.

masamda hep umca olurdu ama en son hasta olmak üzere olan bir arkadaşa vermiştim, eczaneler de uzakta, araçla gitmek lazım, şu anda boş araç yok ofiste. şu anda masamdaki tek ilaçvari şey visine yorgun göz :(
  • loveinaflipbook  (29.01.16 09:08:06)
bol su, bol meyve sebze.

  • fayfim  (29.01.16 09:10:20)
çok işin yoksa eve gidip dinlenmeni öneririm o zaman. giderken de umca alırsın yoldan. şimdi önlem almazsan o hastalık önlenemez oluyor.

gerçi sadece uykusuzluk da olabilir ama ben mesela sadece huysuz oluyorum ve yorgun.
  • interview with the vampire  (29.01.16 09:11:12)
Uykusuzluğa ters ama şimdilik bir ayran bulursan, birazcık rahatlatabilir. Müde bulantısı kısmını halleder. Gerçi biraz daha enerjisiz kalabilirsin ama dağılma hissini önler. Kahveye pek uğrama bugün, içini kaldırabilir.

  • aychovsky  (29.01.16 09:28:37)