Risperdal dosaj artırımı. Ciram/cipralex

psikatristimi göremeyeceğim bir süre, ilk 3 hafta olarak 1mg günlük yazmıştı. iki ayı geçirdik, bende fazla bir değişiklk yok, en son 3 gün önce görüştük bir kaç ay sonra etkisine bakalım ona göre davranırız dedi. ve ana ilacım cipram. onuda akşamları sadece 10mg alıyorum.

Ben risperdal'in dozajın arttırmayı düşünüyorum. agorafobim var evde kendimi odaya kilitleyen bir kişiyim.

Geçmiş olsun ilginç bir duyuru.

  • diffarensiyel  (29.01.16 03:59:18)
"Açık alan korkusu"
Hannibal ın bir bölümünde, paranoya hastası hannibalın verdiği ilaçlar hakkında endişe duyuyor ve doktoru değiştiriyor. Yeni doktoru da aynı ilacı yazınca paranoyaya kapılıyordu iyice.
Tedavi sürecinden verim almadığını doktora iletebilirsin, doktorunu değiştirebilirsin, ama tedaviyi değiştirmek yanlış olur gibi. Geçmiş olsun
  • hasmetizm 2046  (29.01.16 06:34:40)
risperidal basit bir ilaç değil ki kafana göre artırasın. başka bir prikiyatrist ile konuş.

  • sen git ben geliyorum  (29.01.16 07:58:12)
@hasmetizm 2046

hannibal hayranı sayılırım ama gözümden kaçmış yada unuttum. hangi sezonda hangi karakterdi bu dediğin?
  • vapurlarfalan  (01.02.16 21:45:38 ~ 21:46:23)