Yumurta

Aksam yemek yiyesim yok 2 yumurta atin onlari yiyim diyorum

Menemen, cilbir, omlet? Hangisini yiyim? Evde oyle fazla bisey de yok domates var kirmizi biber var sut var avokado var

eggs benedict, deneyemedim hala

  • jimicik  (28.01.16 16:16:52)
Domatesi küp küp doğrayıp, avokado'yu da dilimleyip salata yaparsın. Yanına da 2 yumurtaya azıcık süt de koyup tereyağında omlet yaparsın. Oh mis!

  • whimsical  (28.01.16 16:20:05)
Fırında veya tavada yumurtalı kaşarlı eppek. Süt koyarsan azcık,ağırlığını alır yumurtanın. Biliyorsan krep de olur

  • hasmetizm 2046  (28.01.16 16:23:37)
eggs benedict zaten bu malzemelerle yapilamaz, herkes de yapamaz. aralarinda en guzeli sagliklisi menemen. sut ile avokado dursun kenarda sabaha kullanabilirsiniz. avokadodan en basit guacamole olur, isterseniz tarif yazarim.

  • mavicorap  (28.01.16 16:25:12)
muz da al, muz ile yumurtayı karıştıtıp crepler yap.

  • gezegen olan pluton  (28.01.16 16:27:45)
avokadoyu zeytinyagi ve sarmisakla karistiralim; cunku galiba yogurdumuz yok. yanina soyulmus kup domates, varsa peynir, zeytinyagi ve nane karistiralim. yumurtalari da sahanda tereyagiyla pisirelim.

  • e haliyle  (28.01.16 16:32:32)
o muzlu krepleri hiç sevmedim :/ ama normal krep yapabilirim hatta pankek bile yapabilirim hehehehe :D ama pankek yaparsam yanında çok fazla reçel ve peynir yerim o da güzel olmaz :/

la noix stayla eggs benedict yapim bari oğlan izin verirse

@mavicorap esas ben yazayım sana guacamole tarifi :P (git:#773750)

edit: git yapmayı beceremedim
www.eksiduyuru.com
  • la noix  (28.01.16 16:33:12 ~ 16:35:17)
malzemeleri küp küp doğrayıp süt de ekleyip omlet yap mis gibi. yanına da çay iç.

  • sir gawain  (28.01.16 17:00:05 ~ 17:00:54)