[]

lisedeki sevmediğim tipleri üniversitede görmek

lise biteli baya oldu da bunları nasıl sevmediysem artık hala yüzlerini görmek istemiyorum. bazılarına 40 yılda bir görürsem selam veriyorum o kadar. neyse böyle önceden tanıyıp ısınamadığınız kişileri sonradan görünce nasıl tepki veriyorsunuz diye soracaktım. bu kişilerle aynı ortamda bulunmak zorundasınız mesela napardınız onlar yok gibi mi davranır yoksa ortamı mı terk ederdiniz. ortamı terk etmeseniz bile rahatsız olur muydunuz onların varlığından.
 
Selam verir geçer giderim. Aynı ortamda bulunmak zorundaysam da o kişiden hazzetmediğimi her hareketimle (kişisine göre değişir, yok sayılması gerekeni yok sayarım, laf sokulması gerekene laf sokarım) belli ederim, mümkün mertebe erkenden ayrılır giderim. Ortamı terk etmezsem de rahatsız olmam, tavırlarımdan dolayı onlar rahatsız olurlar zaten sanırım çok yüzsüz değillerse. Aslında bu tavır çok ağır işsizsem gerçekleşir. Öbür türlü, uğraşmaya bile gerek duymuyorum.


  • sefil  (28.01.16 14:22:18) 
ortamda mesela 5 kişi varsa ona da selam veririm. ama tek gorursem yanına gitmem. ortamda bir şey sorar genelden bir yorum isterse cevap vermem. yok sayarim.

bazen de göstererek güler gecerim.

çünkü benim de cevremde var böyle bir tip.
  • dirty pussy and cock  (28.01.16 14:39:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.