Göğüs kıllarını traş eden erkekler

Neyle kesiyorsunuz? Hangisi daha uygun? Bi de kesersen daha gür gelir diye bi muhabbet var. Buna ne diyorsunuz?

o muhabbet doğru değil. tüy dökücü kremle alıyorum ben rahat oluyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.01.16 13:34:37)
Daha gür gelmesi sadece mit. İlk çıkan tüylerin ucu incedir, ucunu kesince daha kalın kısmı görünür bu da gürleşmiş gibi bir görüntü bırakır.

En güzeli lazer epilasyon, seansı 150 lira kadar. İki ayda bir gidersin ve iki ay temizsin. Zaten bir yıl sonra iyice azalır.
  • Traveller  (28.01.16 13:41:28)
1-2 aydır almıyorum. aldığımda makine kullanıyorum.

www.hepsiburada.com

bu güzel.
  • [silinmiş]  (28.01.16 13:41:28 ~ 13:42:50)
philips bodygroom

  • inheritance  (28.01.16 13:41:29)
kesersen,tüy dökücü kullanırsan daha gür geliyor,net bilgi.yayalım.
edit: soruya cevap olmayan her cevabı elimden geldiği kadar ispiyonlayan biriyim ama göğüs kılını alan birine hakaret kastıyla eşcinsel demekle gece 3'te evine dönen bir genç kadına hakaret kastıyla orospu demek arasında ne fark var?

  • rakicandir  (28.01.16 13:48:45 ~ 13:52:42)
@bobinhoo tercihe bırakılmalı - gerçekten de aşırı kıllı erkek beğenen kadınlar ve gay erkekler olduğunu duydum.

Ama kılsız olup da senin hayalini bile kuramayacağın kadınlarla sevgili olan adamlara ılık demek kedi ciğer ilişkisine giriyor.
  • Traveller  (28.01.16 13:49:25)
vücut kıllarını almayınca siks pekim görünmüyor ondan alıyom.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.01.16 13:49:54)
kadinlar sevmiyor ondan kesiyorum. philipsin body trimmeri var onla aliyorum. tuy dokucu bi kere kullandim, bildigin yakiyor ya sivilce vs bir sey varsa.

  • baldur2  (28.01.16 13:51:48)
Bodycruzer tercih ediyorum. Ilıklıkla alakası yok, daha iyi göğüs ve karın kaslarını görebilmek ve yatağa-ortalığa kıl dökülmesini önlemek açısından iyi.

Asıl alanlar/kullananlar şunu söylesin bence, göğüs bölgesini alınca kol ve bacaklardaki kıllarınızın tezat oluşturduğunu düşünüyor musunuz? buna bağlı olarak da müsabık veya manken olmadığınız (diğer bir ifadeyle vücudunuzla para kazanmadığınız) halde o bölgeleri de alırsam ılık hissederim/görülebilirim düşüncesi oluşuyor mu?
  • candanag  (28.01.16 13:59:31 ~ 14:00:20)
erkekliğiniz kılınızla mı ölçülüyor? koşuyordur, kıllar rahatsız ediyordur, alır. görüntüsü hoş değildir, alır. yüzücüdür, alır.

hesap sormak da neyin nesi?
  • [silinmiş]  (28.01.16 14:02:31)
Remington bht300 vücut traş makinesi ile alıyorum.

  • lathspell  (28.01.16 14:23:05)
normal bildigimiz gilette ile aliyorum yaklasik 2 yildir, gürlesme falan yok tertemiz cabucak halloluyor canavar gibi.

  • lead zeppelin  (28.01.16 15:31:59 ~ 15:32:42)
bir cavlaki olarak kıl kesme adetime söz söylemenize gücendim. hatta incindim.

  • kargn  (28.01.16 15:52:45)