PS4 İlerlemeli oyun önerileri

Selam ps4 cüler. ps4 için şu oyun mutlaka oynanmalı, şunu denemelesin gibi önerilerinşzi fanı olduklarınız varsa görüşlerinizi alabilirmiyim ?

Hikayesi up uzun ilerlermeli olabilir, zombili falan olmasında.

kill zone.

  • yuz kiloluk bir zenci  (28.01.16 13:31:47)
tomb raider
last of us (zombili)
shadow of mordor
far cry primal age (subat-mart gibi çıkacak)
+takip
  • suwat  (28.01.16 13:33:01)
uncharted cikinca mutlaka al. ingilizce yeterliyse the witcher 3 cok iyiydi. eger yeterli sabrin varsa bloodborne al. bloodborneu önce biraz izle ama youtubedan falan. herkesin sevecegi sabredebilecegi bir oyun degil. ilk defa oynayinca cooook zor.

aklima bunlar geldi. gta da var tabi ama onu söylemiyorum bile.
  • fayfim  (28.01.16 13:36:12)
uncharted nathan drake collection şuan git koş al mesela onu unutmuşum yenisi çıkıncada yine al fayfim'in dediği gibi

  • suwat  (28.01.16 13:48:27)
ölümcül korkunçlu diye bi gece the evil within'i satın aldım gaza gelip. ilerlemeli, ilerlemeli bir oyun. bence psn üyeliğin varsa al fiyatı da uçuk değil, ne über zor ne çocuk oyuncağı. 2 haftada bitirdim akşamları iş dönüşü bikaç saat oynayıp.

  • prompter  (28.01.16 13:54:23)
uncharted collection +15646512. onu da ben unutmusum. hatta eger ps3te oynamadiysan ustteki butun entryleri unut, git bu collectionu al.

  • fayfim  (28.01.16 13:56:33)
last of us garanti al ama zombili olduğuna bakma dua edersin

  • suwat  (28.01.16 14:12:20)