telefon mu tablet mi?(tablette internetle çalışan uygulamalar)(tablet nedir

telefonumun şarjı daha iyi gitmesi için yükünü azaltmak istiyorum.

Şu an ne kullanıyorum:
1) evernote (internete bağlanıyor)
2) duolingo(internete bağlanıyor)
3) voscreen(internete bağlanıyor)
4) 9gag(internete bağlanıyor)
5) spotify(internete bağlanıyor)
6) body buddy(internete bağlanıyor)
7) pomodoro time
8) sound hound(internete bağlanıyor)
9) whatsapp(internete bağlanıyor)
10)skype(internete bağlanıyor)

telefonun yükünü azaltayım diyorum ama, bu programlar offline olarak ta kullanılabiliyor mu?

tablet tam olarak ne işe yarıyor. ne gibi faydası olur bana?

spotify'da offline modu olması lazım. evernote ve doulingo nedir bilmiyorum. Onun dışındakiler internet olmadan çalışmaz. Yani offline olarak DA kullanamazsın.

  • himmet dayi  (28.01.16 09:04:15)
ayrıca telefonuna 2 3 saatlik sarj kazandırır yani değmez bence

  • neira  (28.01.16 09:04:59)
İphone kullaniyorsan ve ipad alirsan iphone'a elini surmeden hepsini iphonun internetini paylastirarak kullanabilirsin. Hatta telefon gorusmelerini bile ipadden yapabilirsin. Bu da iphone'a oldukca sarj kazandirir.
Evernote offline calisir.
Duolingo dogru cevaplari netten kontrol ediyor calismaz.
Voscreen sorulari netten aliyor calismaz.
9gag zaten internet sitesi yani calismaz.
Spotify offline modu var yani wireless'tan sarkilari icine indirip offline dinleyiyor calisir.
Buddybuddy bilmiyorum.
Pomodoro calisir.
Sound hound sarkilari netten ariyor calismaz. Ama dinletip daha sonra netten arama ozelligi var yani az calisir :)
Whatsapp ve skype mesajlasma programi calismayacagini tahmin edebilirsin.
  • ghaash  (28.01.16 09:44:10)