[]

iphone 5 den 5s e geçmeye değer mi

Selamlar

3 senedir sorunsuz kullandıgım iphone 5 16gbım var. Bu ara değiştirmeyi düşünüyorum. İlk sorum bunun ikinci eli ne kadar? sahibindene baktım fiyatlar çok farklı.

İkinci sorum ise bunu satıp sıfır 5s e geçmek mantıklı mı? 6 çok pahalı geliyor. Fakat 5s e geçersemde hem telefonu sıfırlamıs olacagım hemde garantisi olacak. Sizce gereksiz bir iş mi olur benim için?

Bu arada benim telefonun ne sarj adaptoru ne de kulaklıgı var. Yeni kutuda onlarda olacak tabi.

teşekkürler.

 
Sıfır 5S 1500 TL ama 5'i 600-700 TL'ye anca satarsınız diye düşünüyorum. Bu farka değer mi? Bence değmez.


  • himmet dayi  (27.01.16 21:47:57) 
bugün apple store'da ses kısma tuşu bozulan iphone 6'mı sıfırıyla değiştirdiler. yaklaşık 13 ay daha garantisi var. ayrıca bugün 1 tane 6s aldım kendim için 0 verilen iphone 6'yı hiç açmadım ilan falan da koymadım henüz düşünürsen piyasa fiyatlarında satabilirim space gray 64gb :)


  • royal  (27.01.16 21:50:07 ~ 21:50:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.