[]

Terzi olmak istiyorum

Yani bir dükkan hayalim hep var ama terzi dükkanı daha bir sıcak geliyor bana düşünceleriniz nedir? Hiçbir bilgim yok terzilikle ilgili öncelikle bunu nasıl hallederim onu bilsem daha iyi.
 
halk eğitimlerde kursları varsa giderek sertifika alabilirsiniz. ordan da iş yeri açma belgesi vs.. alarak dükkanı açabilirsiniz sanıyorum.


  • rajaz  (27.01.16 19:19:40) 
iyi bir terzi olursan paraya para demeyeceğini düşünüyorum. bir frak diktirmek için ankara'da 10 yer dolaşıyorsam, paça boyu kısaltmaktan fazlasını yapan terzi her zaman iyi kazanır görüşündeyim.

p.s. ailemde 3 kuşak tekstilci var.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (27.01.16 20:27:54) 
terzilik en iyi çıraklıkla öğrenilir derdi babanem hiç değilse bir süre çıraklık yapın. bence süper. iyi bir terzi kolay bulunmuyor


  • lushdiamond  (27.01.16 20:28:42) 
Terzi diye başlardın paçacı olursun en sonunda onu baştan kabullen de


  • karahitayli  (27.01.16 23:36:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.