[]

eski bir deezer kullancısı olarak soruyorum deezer mi spotify mı

memenunum deezer premiumdan. offline modunda da bi sürü şarkım var hazır ama spotify da çok övülüyor gibi. dinlediğim şarkılar number one veya radyo fenemon gibi radyolarda çalan yabancı popüler şarkılar türk şarkısı pek dinlemem ama yine popüler olanlara bakarım youtubedan dinliyorum onları fazla dilime takılmasın diye. her neyse öneriniz nedir premium kullanacam tabi ki.
 
Ben spofy derim. Deezer a ısınamadım hiç.


  • kaderimse np  (27.01.16 16:17:29) 
deezer ın offline modu sıkıntılı. durduk yere şarkılar silinip yüklenmeye başlıyor. 2 kere başıma geldi yedi internet paketimi. spotify daha iyi. zaten türk şarkısı çok dinlemem diyorsan spotify +1


  • rayde  (27.01.16 16:24:10) 
Deezer'ın içeriği daha iyi(bence).


  • noluyo yaa  (27.01.16 16:24:41) 
eski bir deezer kullanıcısıyım. spotify'a geçtim ve memnunum.


  • uuth  (27.01.16 16:27:35) 
spotify


  • KaraSakall  (27.01.16 16:35:33) 
deezer hiç kullanmadım.
spotify'ın en sevdiğim yönleri şöyle;
-- haftalık keşif listesi: dinlediklerinize göre her hafta şarkı listesi oluşturuyor, oradan çok yeni grup vs. keşfettim.
-- offline modu çok sorunsuz, listeler her cihazdan anında eşitleniyor.
-- hazır listeleri de oldukça başarılı, moda göre vs. birçok seçenek mevcut.
  • spadram  (27.01.16 16:42:14) 
Bir ara deezer kullandım. Hiç Türkçe şarkı dinlemediğim halde bana sürekli Türkçe şarkı öneriyordu. Muhtemelen Türkiye'den bağlandığım için.


  • 1lisan1insan  (27.01.16 18:20:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.