[]

4.5g ile uyumlu sim kart

benim avea sim kartım 4.5g ile uyumlu değilmiş ki telefonum da uyumlu değil. çok düşündüm 1 nisandan çnce teli ve simi yenilesem mi diye ama sanırım en azından yaza kadar bekleyecem tel için. simi de telle aynı anda yenilerim diyodum ama 4.5g li hatlar 1 nisandan sonra daha hızlanacak tarzı bi yazı okudum doğru mudur. bi de evde uydunetin falan modemi değiştirmek gerekir mi 4.5gye geçince. sonra olarak 4.5g gelince vpn kullnılamayacak fala ndiye de bişeyler yazmışlar ağzı olan konuşuyor aslı nedir bunun.
 
uydunet modem yenilemeye tabi ki gerek yok
vpn işi değişmez, alakaları yok
4.5gli hat 3gli telefonda normal 3gli sim kartla aynı performansı verir sanıyorum, bir fark olmaz yani. donanım limitleri bazında.
  • passion rules the game  (27.01.16 16:11:35) 
Doğrudur, 1 Nisan 2016'dan itibaren 4.5G hizmeti vermeye başlayacak operatörler. Ama şu sıralar avea 4.5G uyumlu sim kartı ücretsiz veriyor. Sen telefonu aldığında ücretli olursa diye şimdiden kartı değiştir istersen. Hem 4.5G uyumlu sim kart aldıktan sonra bir yerlere sms atıp 1 ay geçerli 1GB hediye internet de kazanıyorsun :)

Evdeki internetini etkilemeyeceği için telefonun dışındaki cihazları değiştirmene gerek yok.
  • mortanius  (27.01.16 18:49:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.