Çalışırken sevgilinizle ne kadar yazışıp konuşuyorsunuz ?

Ne kadarı ilgilenmiyor yaftası için yeterli süre ?

Ben çalıştığım günlerde mola verdiğim anda konuşurum sadece. Sıkıntı yapmayan olmadı bu duruma ama onu da belirteyim.

  • hic sikilmadan seks yaparim  (27.01.16 15:31:05)
Gün boyunca yazmasa da böyle bir yafta yapistirilamaz. İnsan kendini unutuyor bazen. Çalışmıyorsanız anlam vermeniz zor.

  • piremses  (27.01.16 17:00:44)
hep

  • kirazıseviyorum  (27.01.16 19:48:17)
İhtiyaç olmadıkça hiç.

  • arnold schwarzeneger  (28.01.16 09:33:08)
genelde günde 2-3 kez molalarda bazen ikimizde unutuyoruz günden güne değişiyor bi rutini yok.

  • mantarliborek  (28.01.16 09:35:32)
(varken) yazarsa cevap veririm, kestirip atmam.
cok ilgiliyse arada kendiligimden yazmaya da calisirim ki hep kendi yaziyormus gibi hissetmesin.
iki gun fln yazmazsa ilgilenmedigini dusunurum.
  • jimicik  (28.01.16 10:00:49)
calisirken calisiyorsundur. isini yap.

anlamiyorum ben, insanlar neden mutemadiyen sevgililerinden mesaj bekliyor. yeri belli yurdu belli, isi var gucu var. yapsin bitirsin.

hic hos degil elinde telefon surekli. beni deli ediyor sahsen, hicbir seye odaklanamiyorum. acil bir sey olsa tamam da, eminim cogu konusma oyle bir icerik tasimiyor. e birak isimi yapayim? ilgilenmiyor yaftasi da yersem yerim, umrumda degil.

is orasi, havanda su dovmeye gitmiyorsun.
  • federer  (30.01.16 16:41:09)
newton çalışırken 2-3 gün yemek yemeyi unuttuğu olurmuş. (bu arada rivayete göre bakir öldü kendisi. gerçi öldü sayılmaz, adam tuğla gibi fiziği bıraktı ortaya. sevgilisi olduğunu düşünmek dahi korkunç, sonsuz küçükler hesabını bulup sevgilisine mesaj atmadı diye terk edilmesi, çokomik lan.)
olmasaydın olmazdık koca newton reis.

  • kargn  (30.01.16 16:49:47)
yaslari da sormaliydiniz.

  • e haliyle  (30.01.16 16:54:46)
Yoğunsam ondan mesaj beklemem ya da yoğunsam koşuşturma aralarında 'Öptüm, yedim' tarzı şeyler yazabilirim. Yine de ikimizin yoğun olmadığı bir gün ise yazışılır. Hatta muhabbet bile edilir. Yafta gününe bağlı. 'Yoğunum' dediği anda, 'Ben arada mesaj atarım, cevap verme' derim. Atamadığım derecede atmamaya çalışırım, kriz gelirse atarım.

  • aychovsky  (30.01.16 16:58:45)