Rotaya Torino ve Napoli'yi ekleyelim mi?

Var mı bi numarası? Yoksa diğer şehirlerde daha mı fazla kalalım onun yerine?

Toplam 8 günümüz var İtalya için.

Ya da nereye mutlaka gidelim ya da kesin gitmeyelim?

..gibi önerilere açığım.

Teşekkürler.

Diğer şehirler nereki ?

Torinonun bir numarası yok. Endüstri şehri.. Futbol severseniz Juventusun stadı var :D
Kuzeye çıktıysanız eğer o zaman Verona şirin. Venedik zaten konuşmamıza gerek yok..
Napoli, Capri adası Amalfi Sorrento, Pompei falan çok sağlam ama mevsimi değil. Buarada Napolide kendinize ve eşyalarınıza dikkat..
Siena ilginç ekleyin zaten 1 günlük yer.
Aşağı inerseniz de Palermo.
Roma, Floransa falan onlar heralde diğer şehirler yazmıyorum bile.
  • qazaqwsx  (26.01.16 23:18:58 ~ 23:23:41)
Nerden basliyosunuz? Diger sehirler neresi?

Napoli harika bi yer. Sezonu olmayinca sadece denize girmiyosunuz ve kalabalik olmuyo. Hava su anda 17 derece mesela napolide, cok soguk degil. Cekinmeyin, napoliyi mutlaka ekleyin listeye.

Diger sehirlerinizi bilirsem daha tavsiye verebilirim ama torinoyu disarda birakabilirsiniz.
  • kuehles blondes  (26.01.16 23:24:19)
@qazaqwsx, @kuehles

Teşekkür ederim.

Tahmin ettiğiniz gibi diğer şehirler Milano, Venedik, Floransa, Montecatini, Roma. Böyle düşündük rotayı şimdilik. Yazın gideceğimiz için Napoli'yi de ekliyorum sanırım öneriniz üzerine.
  • innatedesire  (26.01.16 23:29:05 ~ 23:29:35)
8 gun icin cok fazla sehir var bence, daha fazla yer eklemeyin.

  • kuehles blondes  (26.01.16 23:32:04)
kuehles +1
biz 9 gün roma, floransa, pisa, venedik, milano yapmıştık. ucu ucuna yetmişti. napoli'yi ekleyecekseniz birini iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.

  • peggy  (27.01.16 09:11:12)
Napoli'ye gidin :))
Ama dikkat edin kendinize ve değerli eşyalarınıza.

Napoli çok güzel ve tanıdık bir yer, ismim diye söylemiyorum :)
  • napoli  (27.01.16 09:30:58 ~ 09:32:10)
@napoli

Nick ve cevap uyumuna bayıldım.

Teşekkürler herkese öneriler için. Yardımı oldu gerçekten.
  • innatedesire  (27.01.16 22:46:31)