[]

almanın biri youtube videoma yorum yapmış

Ihr wixer wie kann man sowas unterstützen diyor. küfür mü etmiş. kesin kötü bişey demiş.
 
ya internet diye bir sey cikmis bi cumleyi yaziyorsun mesela kendi dilinde cevirisini yaziyor, tam emin degilim nasil calisiyor ama bi kahvehanede falan sorustur bence


  • hjarteblod  (26.01.16 22:37:51) 
@hjar onu yazacağına anlamını yazman daha kolaydı. translate yazınca destekleme falan çıkıyor adam küfrettiyse nasıl çevirsin site.


  • her gece aç  (26.01.16 22:39:00) 
Translate dogru söylemis, wixer ne demek bilmiyorum ama o haric söyle bir sey, sizi wixer ler, bir insan böyle bir seyi nasil destekleyebilir.


  • bosver nicki  (26.01.16 22:42:31) 
@bosver kesin hakaret etmiş yoruma mı kapatayım yoksa o yorumu kaldırmamın bir yolu var mı.


  • her gece aç  (26.01.16 22:46:30) 
Sizi gidi osbirciler (tam kelime anlami bu ama oc ya da amina koduum gibi dusunebilirsin) nasil boyle bisi desteklenebilir?

Demis. Kufretmis yani
  • kuehles blondes  (26.01.16 22:50:55) 
wixer ingilizcede wacker.


  • thewizardofearthsea  (27.01.16 07:34:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.