sabiha gökçen ulaşım

9 da uçağım var. çok erken kalkmak istemiyorum 6 da evden çıksam yetişir miyim? online check in yaptım biniş kartı yerine barkot okutabiliyomuşum ama ya okumazsa diye endişeleniyorum da. yani biniş kartı yerine geçtiği için orada zamandan kazanırım bavulum yok, olur dimi?

bir diğer şey de, marmaray ile karşıya geçsem, ordan direk metroyla kartala gitsem. kartal metronun oradan sabihaya giden otobüsler geçiyor mu? yoksa hiç kasmayıp 10 e ye mi binsem naapsam? metroyla zaman kazanır mıyım?

biniş kartında sorun çıkmaz ama yol-zaman planlamaya bir şey diyemem burası istanbul.

  • ben eskiden kucuktum  (26.01.16 21:59:57)
metro ile kartal'a gelirsen km22'ye binebilirsin. e-10 gibi dolaşa dolaşa değil direk havalimanına gidiyor..

  • nrmnm  (26.01.16 22:12:18)
karşıdan gelmeniz 2 saate yakın sürebilir; trafik veya otobüs vb bekleme riski nedeniyle. ben olsam 5:30'da çıkardım.

bir de e-10 değil e-11'i tercih etmeniz daha iyi olur daha az dolanıyor. kadıköy'den veya uzunçayırdan falan binebilirsiniz:

www.iett.gov.tr
  • kirliyesilkazak  (26.01.16 22:54:19 ~ 22:55:46)
kartal-kadıkoy metrosu hız istiyorsan cok yanlış tercih olacaktır.

  • galandar kostumu  (26.01.16 22:54:27)
Havataşa bin neden riske atıyorsun

  • anarsika  (27.01.16 00:49:45)
e11 ile çok kolay ulaştım teşekkürler.

  • irsh92  (01.02.16 15:11:45)