Diş doktoru/ kaplama diş sorusu acil

Ekteki resimde yuvarlak içine aldigim kısımda kaplama bitiyor ya içeride kendi dişim dokununca feci hassasiyet var böyle sinir var gibi.

Önemli bişey ki bu hassasiyet
Böyle sadece tek bi noktada var bu Hassas lik güzel hissettiriyor

Doktorlar ne yapmam lazım evham yapayım mı?
Dişçi ye gidemiyorum bu ara ilk fırsatta gideceğim ama bi stres yaptım

Help :'(

Disteki hassasiyet önemli, disiniz kaplamanin altindan disariyla temasa girip curuyor olabilir. Bir hekime gorununuz oncelikle. Bir röntgen cekip disin durumu incelenir. Gerekirse dolgu yenilenir veya kanal yapılır sonra da yeni kaplama yapilir.

  • vampir akrep  (26.01.16 19:50:09)
Alttaki dış sağlam çürük yok.
Gerilim müziği arka fon da :(

  • indescribable  (26.01.16 19:52:18)
sanki o kısma yiyecek artığı kaçmış da baskı yapmış gibi. biraz beyazlamış. ne zamn başladı? ısırırken ağrı var mı? sıcak soğukta?

  • lushdiamond  (26.01.16 20:28:48)
İki gündür falan foto kalitesiz. Isırma sıcak soğuk tepki yok ama tırnakla o araya girdiğim dokunduğum zaman sızlıyor

  • indescribable  (26.01.16 22:00:43)
muhtemelen elma kabuğu falan girmiştir. siz de orayı kurcalayınca iyice travmatize olmuş. diş ipi kullanın onun dışında oraya dokunmayın. iki güne hiç bir değişim olmazsa bir görünün

  • lushdiamond  (26.01.16 22:24:48)
Yok ya aslında dikkat ediyorum ben dislerime fırçalamayi ihmal etmem falan. Buna kafam takıldı tamam bi hafta daha dikkat edeceğim sonra giderim geçmezse

  • indescribable  (26.01.16 22:32:50)