laptop seçimi

basit işlerde kullanacağım laptop arıyorum (git: #1041731)

önerilere baktım, sonra bilgisayara ulaşınca kendim de baktım. şu üçü dikkatimi çekti

www.bimeks.com.tr

www.teknosa.com

gönlüm hp'den yana (aslında sony olaydı...)
bütçem de bu civarlar
hangisini önerirsiniz?

Katlanması dokunmatik olması şart mı? Bu linkteki ürünlerin donanımı bu paraları etmez, diğer özelliklerin fiyatları eklenmiş çünkü.

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.01.16 18:50:40)
Yok olmasa da olur
Hafif, kucuk (13,3 iyi), bataryasi giden istiyorum

  • la noix  (26.01.16 19:00:49)
13inç konusunda israrlıysan bbu fiyat aralığında çok fazla seçeneğin yok malesef, 4-5 ay önce aynı bütçeyle bende bayağı araştırma yaptım ama pek bir şey bulamadım, en sonunda 14inçlik bir dell bilgisayar aldım kardeşim için.

yılların hp kullanıcısı olarak hp'yi önermiyorum, ya aslında ısınması dışında çok sorunu yok ama sağlam ısınıyor, eğer yeni modellerde sorunu çözmüşlerse alınabilir.(yeni modelleri pek takip etmedim hp'de) şu an kullandığım laptop hp ve 5 yıldan uzun süredir kullanıyorum, annem babam yine hp kullanıyor onlardaki de 6 yıllık. tek sorun ısınması. ama benim bilgisayarımın aynısını kullanan bir çok arkadaşım iki yıl önce çöpe attı bilgisayarını biraz şans işi.

açıkçası fiyatları birbirine yakın hepsinin ve en iyi teknik özellikler hp'de ben olsam her halde hp alırdım.

not: yatırım tavsiyesi değildir, olusan sorunlarda sorumluluk kabul etmem.
  • kuzey li  (26.01.16 22:32:36 ~ 22:36:33)
@kuzey li 14 inc hangi dell onerirsin peki?

  • la noix  (27.01.16 05:59:27)
ekran kartı önemli değil madem,

www.vatanbilgisayar.com

ilk ikisi daha hafif.
  • tescillimarka  (27.01.16 07:11:53)
benim aldığım şu:
urun.n11.com

edit: yalnız benin aldığım bilgisayarda işletim sistemi linux sonradan windows yükledim.
  • kuzey li  (27.01.16 16:36:16 ~ 16:38:50)
bugün gidip bilgisayar aldım, eve geldim eskisini tv'ye bağlayıp dosyalarımı alacaktım. o da nesi? ekran 1-2 teklemeden sonra çalışıyor :/

9 taksit girdi mi? sanırım girdi
  • la noix  (27.01.16 18:47:18)
hangisini aldın?

  • kuzey li  (27.01.16 19:03:14)
Hp x360 ama 11.6 inc olani

  • la noix  (27.01.16 19:19:34)
14 gün içinde koşulsuz iade hakkın var. iade et hiç uğraşma.

  • tescillimarka  (31.01.16 10:59:32)