[]

Düzce'yi bilenler??

Arkadaşlar merhaba,

1) Düzce'de çalışmaya başlıyorum yakın zamanda. Acaba bi yurtta tek kişilik oda mı yoksa eşyalı ev mi diye düşünüyorum. Kalıcı konutlar bölgesini önerdiler, acaba ne dersiniz?

2) Düzce - İstanbul arası otobüsler istanbul kartal'dan geçer mi?

Fikri olanlar paylaşırsa inanın çok makbule geçer. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

 
kalici konutlar biraz sehir disinda kalir ama kesinlikle yasanacak yerler. gidip gormenizde fayda var her gun otobusle yarim Saat yol gitmek istemeyebilirsiniz. ozel arac varsa ben de orayi tavsiye ederim.


duzge guven gecmez. yolculari Anadolu yakasi dudulluda birakirlar.
  • fayfim  (26.01.16 12:29:26) 
fayfim +1. konutlar biraz uzak ama güzel, bekar evi dedikodusu çıkartmayacak bi hayat tarzın varsa sorun olmaz çünkü düzce insanı muhafazakardır. hareketli bi yaşamın olacaksa ki düzce'de hayli zor, mümkünse az komşulu daireler bulsan iyi olur.

kartal'dan geçen otobüs yok, metro en yakın sancaktepe'de duruyor kendi terminalinde.
  • baba jo  (26.01.16 12:49:02 ~ 12:49:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.