delta airlines

Son bir iki yıllık süreçte, Delta Airlines ile ülkemize veya ülkemizden uçan var mı? İkramlar, koltuklar ne durumda?

*Hostes fantezimiz yok

5 yil oldu en son delta ile ucali, ancak delta yas ortalamasi yuksek hostesler ve ortalama (hatta belki ortalama alti) ikramlariyla bilinir. hangi ucakla uctugumu hatirlamiyorum ancak koltuklar eski olmasina ragmen iyiydi, ucak ici eglence sistemi falan vardi.

  • ekyil  (26.01.16 10:54:43)
Iki yildan uzun oldu ama tek aklimda kalan emekli ogretmen tipli teyzelerin ufk posette yerfistigi dagitmasi o kadar.

  • innerbliss  (26.01.16 12:11:27)
2010da NY'a uçtum delta ile. ikramlar vs iyiydi koltuk aralıkları da genişti ancak hem gidişte hem de dönüşte koltuk ekranım çalışmıyordu. inanılmaz sıkıcı geçti ondan yolculuk. ha 200 dolarlık indirim çeki verdiler bidahaki uçuş için o ayrı.

  • KidLazer  (26.01.16 12:44:06)
ben de 2012'de uctum, daha eski tip donanımlar vardı. boeing 767'ydi zaten. ama sorunsuz bi ucustu, koltuklar rahattı. ikram da bence yeterliydi, hatta biraz fazla sıkılan bi tip oldugum icin ucusun 3te 1ini arka mutfakta gay host ve hosteslerle geyik yaparak geçirmiştim. zaten gidip istediginde herseyi veriyorlar. delta'dan sonra thy ile ucunca 2 dk huzur verin de işimize bakalım moduna giriyor insan. bence delta normal, thy abartı:)
sonucta kaNberoglu'yla uzun yol gitmiş insanız

  • galandar kostumu  (26.01.16 15:27:19)