Şantaj ve tehdit

Arkadaşlar kuzenim 6 senelik sevgilisinden ayrıldı ama ibne peşini bırakmıyor kızın. fotoğraflarını silmedim babana gösteririm benden ayrılamazsın ben seni seviyorum vs vs vs. diyor diretince de seni öldürürüm ya benimsin ya kara toprağım triplerinde.

bu sapıktan dövmeden nasıl kurtarabilirim kuzenimi? ilk önce savcılığa mı polise mi gitmeliyiz? prosedür nasıldır? kız 2 haftadır ağlaya ağlaya 10 kilo kilo verdi.

lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin.

Savciliga git yazdigi gonderdigi mesajlarla birlikte sikayetini et. Hic acima, yapmasam mi diye de dusunme. Kendine gelsin denyo. Ya benimsin ya kara topragin ne, babana resimlerini gosteririm ne.haddini bilsin biraz arkadas

  • siestaa  (25.01.16 20:20:57)
Telefon konuşması değil de yazılı (whatsapp filan) kanıtınız olsun öncelikle. Sonra o kanıtları bu lavuğa yollayıp, şantajla ilgili yasa maddesini de gönderin, yaptığının cezası olduğunu ve devam ederse savcılığa gideceğinizi söyleyin, bunu yaparken de tehditkar bir dil kullanmayın ki onunla aynı pozisyona düşmeyin.

Ayrıca bu mesajı bu herife bir erkek yollasın mümkünse. Böylece muhtemelen geri basar eleman. Geri basmazsa savcılık.
  • long live rock n roll  (25.01.16 20:21:52)
Hangi mahkemenin hangi savcılığına gitmeliyiz arkadaşlar?

  • sivil admin  (25.01.16 20:48:18)
öncelikle polise gidin ve durumu anlatın, yüksek ihtimal başlarından savmaya çalışacaklardır fakat yeterince bastırırsanız ve düzgün polislere denk gelirseniz sizi en iyi şekilde yönlendirir ve gereken ilgiyi gösterirler emin olun.

  • Kykeon  (25.01.16 20:55:32)
once arkadaslarin da soyledigi savciliga gidin, sonra twitter'a koyun tehtid fotograflarini, cocuk ebesininkini gorur zaten
(bkz: okan tunaz)

  • bollocks44  (25.01.16 20:58:24)
hangi şehirdesiniz?

  • iyiaksamlarbayan  (25.01.16 22:36:31)