Amsterdam'a kaç gün ayırmalı (gezi)

Yaz için Kuzey Avrupa taraflarına tek başıma bir gezi planı yapmaktayım. Bu planım içinde Amsterdam'a ne kadar bir süre ayırmalıyım sizce? Gidenlerin yanıtlarını ve önerilerini bekliyorum.

2 gün yeterli bence.

  • lcha  (25.01.16 13:42:48)
max 3 gün.

  • sta  (25.01.16 13:43:13)
@terliks Şimdilik kesin olan yerler Amsterdam ve İzlanda. Uzun bir gezi olacak gibi görünüyor. Açıkçası yeni yeni plan yapmaya başladım, henüz tam olarak kesinleştiremedim, araştırma aşamasındayım :)

  • razvan rat  (25.01.16 14:01:06)
2 gün kaldık biz 1 gün daha olsaydı dedik.

  • sanguine mcqaer  (25.01.16 14:11:39)
2 iyidir. hatta erken saatlerde orada olacaksanız 1 gün de yeterli olur. birkaç müze görür öğleden sonra gezinize devam ederseniz. akşam birkaç bir şeyler içersiniz..

  • anti-kahraman  (25.01.16 14:19:13)
@terliks Aynen ben de öyle düşündüm :) Esasında bu geziyi planlamamın odağında sadece İzlanda vardı. Türkiye'den doğrudan uçuş olmadığı için bari Amsterdam'dan aktarmalı gideyim, gitmeden önce de biraz Amsterdam'ı gezeyim diye düşündüm. İzlanda dönüşünde de başka bir İskandinav ülkesi üzerinden aktarma yaparak geleceğim. O süreyi de indiğim ülke veya ülkeleri gezerek geçirmeyi düşünüyorum.

  • razvan rat  (25.01.16 14:28:10)
@jeanvaljean_ Yok, benimkine daha ziyade standart kültür gezisi diyelim :)

  • razvan rat  (25.01.16 14:29:00)
bence amsterdam da takılı kalmayın trenle ROTERDAM 40 dakika.

  • jamswety  (25.01.16 16:00:44)