kars

yakın zamanda küçük bir kars gezimiz olacak ancak konaklama işini ayarlayamadık günlük kiralık daireler var mı şehir merkezinde emlak sitelerinde bulamadık da elinde ulaşabileceğimiz numara olsun internet adresi olsun bulunan biri mesajlarımı yeşillendirebilir

Kars merkez dediğin dört tane yatay caddeyi kesen dört tane dikey cadde. Günlük kiralık bulamazsan şaşırma. Biz annemle öğretmen evinde kalmıştık.

  • harzem  (25.01.16 12:28:29)
Maalesef, öyle bir yer henüz yok. Airbnb'de birkaç alternatif var ama ne derece güvenilir bilinmez. Apartlar var onları da günlük kiraya vermiyorlar. Öğretmenevi de paylaşımlı odalar haremlik selamlık 3 kişi kalınabiliyor. Bir odayı tek kişiye ya da resmi bir birlikteliği olmayan çifte kiralamıyorlar. Turistik olmayan hiçbir tesiste kalınmıyor gerçi evlilik cüzdanı olmadan.(Lazım olabilir bilginiz olsun. ) Meşhuuur Cheltikov da buna dahil. Merkezde Karabağ Otel var. F/P açısından pek iyi bir yer sayılmaz. Şehir ortalamasına göre normal. Zaten gezmek için geldim Sarıkamış'ta da kalayım zaten kayak mevsimi falan derseniz Çamkar Otel var, oldukça şirin bir yer ve yardımsever bir personeli var. Bizim meraklı sorularımızdan kendilerinin teklifiyle standart oda fiyatına suit'de kalmıştık mesela. Kayak pistine de en yakın yer burası zaten. Yine Sarıkamış'ın girişinde Kayak pisti ayrımına gelmeden yanılmıyorsam Petrol Ofisi benzinliğin arkasında Alpina Konakları var. Buradaki tekgünlük kiralık villa/otel karışımı bir şey. Şimdi kayak mevsimi olduğu için fiyatlar artmış olabilir normalde 250-300 aralığında bir fiyatı vardı sezon başlamadan önce. Öyle yani. Konaklama konusunda Kars'tan pek bir şey beklemeyin.

  • hazreti orospu  (25.01.16 13:03:48)
Apartlara sormayı deneyin isterseniz. Internet e yazınca çıkıyor ekor, umut, senger filan. Belki birkaç günlük aliyorlardir

  • fallopian  (25.01.16 14:14:23)