Android'lere güncelleme mi geldi yoksa nazlı yardan kara haber mi var?

Dün gece yatarken saate bakayım dedim, telefonum kapanmış. şarjı tamdı ama açamadım. ben de sallamadım yattım. sabah telefonu açmaya çalıştım, bir android güncellemesi başladı, 1/8 güncelleniyor filan diye... 4/8'de kendi haline bıraktım ne halt edecekse etsin diye, döndüğümde kapalıydı. şimdi açılmıyor. açılış ekranı geliyor, bir iki dakika kalıyor sonra yeniden kapanıyor.

şimdi bu telefon mortingen şıtrase mi, daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu, atayım mı çöpe, ne dersiniz?

samsung s4 mini.

not: belki esrarengiz biçimde şarjı boşalmıştır diye şarja taktım, şarj ekranı da geliyor ama o da donuyor. doldur boşalt hareketi çıkmıyor.

Bataryayı çıkart 5 sn sonra tekrar tak. Açmayı dene.
Olmadı şarja tak öyle dene.
olmadı... telefoncuya git :)
  • teknikekip  (25.01.16 11:24:37)
hepsini denemiştim, o zaman sıra sahtekar telefoncularda :(

  • uzdeniz  (25.01.16 11:27:43)
muhtemelen android göçmüştür.

  • gotic  (25.01.16 12:02:38)
Nazlı yardan kara haber var gibi görünüyor...

  • primetime  (25.01.16 12:13:58)
Geçen hafta aynısı başıma geldi. Şarj entegresi mi ne dedi. O yanıyormuş. Kronikmiş S3-S4 lerde. 50tl sıkışmış. Hemen yapılıyor.

  • tayfun27  (25.01.16 12:16:17)