[]

Esenler otogarı avrupanın en büyük otogarı mı?

wiki'nin yalancısıyım.

tr.wikipedia.org

bu bilgiyi teyit etmek veya çürütmek konusunda referans, kaynak, link vs. yardımlarınıza ihtiyacım var. pls.

 
Avrupa'nın en büyük tren istasyonunu ya da en büyük havalimanını kursunlar da görelim. Avrupa'da otobüse binen mi var ki! Belki 1900'lerde biniyorlardı.


  • Traveller  (25.01.16 11:24:02) 
Bir kaç sene öncesine kadar Almanya'da ülke içi otobüs taşımacılığı yasaktı.

Her yere tren/uçak. Otobüs zaten tren varken mantıklı değil.
Karayoluna aşık milletiz, o yüzden Avrupa'nın en büyük otogarının bizde olması kadar normal bir şey yok.
  • burfak  (25.01.16 12:16:34) 
bakış açınızı anlıyorum arkadaşlar da ben de gurur duyduğum için paylaşmadım bunu buraya :D bir raporda kullanacağım bu bilgiyi, bu yüzden kaynağa ihtiyacım var.

allah'ını seven üstüme referans atsın :D
  • mate soul  (25.01.16 12:35:15 ~ 12:35:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.