[]

rotring 500/600/rapid pro

beyler bu 3 kalemden birisini alacağım, az miktarda çizim ,daha çok yazı yazacağım. bilenler kullananlar ağırlık,ergonomi gibi şeyleri göz önüne alarak birazda estetik duyguları ön plana alarak hangisini önerirler?
 
rapid pro.


  • devorgilla the gunslinger  (24.01.16 17:20:42) 
www.ofix.com şu kalemi almanı tavsiye ederim. diğerlerine boş yere fazla para verme. alışkın değilsindir bileğini ağrıtır.


  • satiliksozlukhesabimvar  (24.01.16 20:35:46) 
söyledğiniz üründe güzel ama o tarz kalemlerim var açıkçası,farklı birşey arıyorum zaten.çeşitli kalemler kullandığı için alışma sürecide zor olmuyor.arayıştayım hala.05 07 uç konusunda bile sürekliliğim yok.şu an 1,8e 0,9 uçlu bir kalem kullanıyorum mesela.


  • eksisozlukokuryazari  (24.01.16 20:52:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.