[]

Hepsiburada 30 tl hediye çeki tanımlamış

Size de geldi mi? Herhangi bir kampanyaya başvurmadım direk hesabınıza tanımlandı diye mesaj geldi. Alt limit falan belirtmiyor.
 
Geldi alt limit var 150 TL ve üzeri bende iki adet var altında falan geçerli değil birde.
Satışlar düşmüştür rezilliği ortada zaten.

  • gozu acik sevisen yahudi  (24.01.16 12:56:53) 
banada 20 liralık gelmiş ama sadece parfüm ürünlerinde geçerli. aftershave aldım.


  • tolga asp  (24.01.16 13:06:15) 
bana 2 tane vermiş, severler beni. 150tl üstü ama. eliptik bisiklet aldım. bunu: www.hepsiburada.com


  • cptxxx  (24.01.16 17:35:15) 
geldi, 150 tl alt limiti var


  • mesgul ve huzursuz  (24.01.16 18:04:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.