[]

samsung galaxy note 2 batarya şişmesi

2 seneden biraz fazla oldu alalı geçen yaz arka kapak kapanmıyordu dedim kapat bozuldu heralde meğer batarya şişmiş yeni batarya alınca düzeldi geçen yine aynısı oldu batarya biraz şişmiş dedi yeni batarya taktık yine tam kapanmaz gibi olunca sağlam deri bi kap da aldım. şimdi bu batarya niye şişer oyun oynamıyorum internetten bişeyler okuyorum video bile izlemiyorum adam gibi bir de şimdi bu yeni kap yüzünde anlayamazsam şiştiğini patlama olayları olur mu.
 
Şarj aleti kaynaklı olabilir.


  • teknikekip  (23.01.16 16:22:34) 
patlama riski bile var lipo pillerde şişmeden sonraki aşama patlama. yine tekrarlaması şarjdan kaynaklanmış olabilir orjinal şarj aletiyle birlikte tekrar pili değiştirin.


  • mrthany  (23.01.16 16:23:41) 
patlar falan demişsinniz klasik ekşici manyaklığına verip ciddiye almıyorum ama parmağı kaybetmeyelim lan tel mi kullanıyoz el bombası mı belli değil.


  • her gece aç  (23.01.16 17:20:34) 
Git lithium explosion yaz birader ne sallaması adamlar haklı. Suya atınca havasız bırakınca bile yanan bir şey o sorun olmaz dediğin pil. Git değiştir o bataryayı. Ya da note 2 diyosun imkanın varsa telefonu at direk.

Adam gibi şarj aleti kullanın. Bu dediğim genele, özel değil. Eğer hep kaliteli adaptör kullandım diyorsan da cihazın şarj devresinde sorun olabilir.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (23.01.16 17:35:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.