Mizika 101

Selam,

Mizika calmayi ogrenmek istiyorum. Ilk mizika olarak hangisini ogrenirsiniz? 5 liraya da var 700 liraya da, hangisini alayim? Direk marka / model soylerseniz guzel olur. Hohner iyiymis diye duydum. Gidip de baslangic icin cok pahali bir sey almak istemiyorum. Degecek ve kaliteli bir sey olsun kafi.

Kendi kendine biraz ogrenilebilecek bir sey mi yoksa ders sart mi? Kendi kendime ogrenmek istersem hangi kaynaklardan, bir kurstan ogrenmek istersem nerden faydalanmaliyim? internetten bir yere kadar ogrenilebiliyormus sanirim, baya bir video buldum.

kalan sey hangi mizikayi alacagim :)

Simdiden tesekkurler :)

Hohner Special 20 Classic C-major aldim. Genelde baslangic icin iyi bir sey almak istendiginde bu oneriliyormus, linkini de koyayim hatta, yeni uyelere 10 lira cek veriyorlar :) : www.do-re.com.tr

internette Turkce kaynak pek yok ancak ingilizce kaynak fazlasiyla mevcut, ayrica facebook'ta bir mizikacilar grubu var. grupta ders verenler filan da var, biraz kendim ugrastiktan sonra ders alirim belki.
  • fakyoras  (24.01.16 19:05:39)