[]

Aöfte tutanak tutulunca ne oluyor

Telefonla girmiştim tam biter ayak telefon çaldı. Tutanak tutcaz falan dedi
 
gerçekten tutanak tutarlarsa sınav geçersiz sayılır..


  • nrmnm  (23.01.16 09:50:08) 
Sınavın geçersiz. Telefonla girmenin yasak olduğu bir sınava ısrarla telefonla girip bir de milleti telefon ziliyle rahatsız edince eline ne geçti?


  • theodor  (23.01.16 10:07:46) 
@theodor oo çok zevk aldım tahmin bile edemezsin müfettiş.

Yanlış anlaşılmasın üzgün değilim sadece sonucu merak ettim. Sınav geçersizliğinden başka bir olay olur mu diye.
  • six packsiz  (23.01.16 10:46:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.