Biyometrik fotoğraf çoğaltma

Geçen gün biyometrik fotoğraf çektirdim. 4 tanesi 15 lira. Daha fazla gerekirse ne kadara çoğaltıyorsunuz diye sordum. Bilgisayarda fotoğrafınız kayıtlı. Yine 15 lira dedi. Kendi fotoğrafıma telif ödüyorum resmen.

Ben fotoğrafı tarayıp bilgisayara aktarsam sonra da Mediamarkttan çıktı alsam olur mu? Biyometrik olması için nasıl ölçeklemem gerekiyor?

50x60 ölçeği de geçerli olur mu kısmına başkası cevap versin. Ben geçen 8 tanesini 15 tl'ye hallettim, sizinki tuzluymus.

  • piremses  (22.01.16 20:05:23)
olur cikti alsan bence. olculerine internetten bak.

  • bohr atom modeli  (22.01.16 20:19:53)
Fotoyu flasha atmasını isteyebilirsin. Sonuçta bu çekimin parasını aldı. İsteme sebebine de facebooka koyucam ya da cv me koyucam diye salla. Al onu istediğin yerde çıkarttır.

Not: normal vesikalığı o şekilde flash bellekle almıştı abim. Adam tanıdık falanda değildi.
  • filipis  (23.01.16 00:05:59)