annem ile babam hatta anneannem evlenip torun yapmamı istiyor

ne yapmalıyım lakin bir torun var ama yurt dışında

kaç yaşındasın?

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (22.01.16 11:22:55)
İstemiyorsan bunun nedenlerini (eğer anlayacaklarsa) açıkla. Anlamazlarsa da sallama çünkü "Param yok!" lafını bile anlamayan insanlar var. "Allah aç bırakmaz" lafını da duymak istemiyorum çünkü hayattaki en büyük amacım aç kalmamak değil.

  • Traveller  (22.01.16 11:23:45)
bana da yapıyorlar, damızlık hayvan olmadığım için kısmet deyip geçiştiriyorum.
anneannem burma bileziğimi bile almış, ömrü evliliğimi görmeye yetmezse onun yerine takılsın diye :)

  • kayranin kedisi  (22.01.16 11:24:55)
torun var derken ?
senin mi, kardeşinin mi? :)

  • titiraprap  (22.01.16 11:25:03)
nihilistsen üreme, gnostik teistsen zaten allahın emri, helal yoldan üre, materyalist evrimci ve de genciysen evlen, üre, hatta erkeksen başka kadınlardan da çocuk peydahla.

  • kargn  (22.01.16 11:26:16)