alka seltzer içip mide kanaması geçiren var mı?

benim doktor verdi bir daha içki içersen fazla bunu da iç iyi gelir diye, daha yeni. ama baktım nette mide kanaması yapar demişler. ama bunu içip mide kanaması geçiren bulamadım? deneyip mide kanaması geçiren var mı?

yan etkilere bakarsan olmemiz lazim herhangi bir ilacta.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (22.01.16 00:48:57)
var

  • littlejack  (22.01.16 01:06:59)
henüz yok bir şey bende

  • liriamer  (22.01.16 02:11:43)
var

  • tosunpasa  (22.01.16 02:32:14)
doktor arkadaşım "alkol sonrası akşamdan kalmalığa çare olarak içme" demişti. alkol vücuttan daha atılmadan tükettiğinde mide kanaması olabilirmiş, ki içki içilen ertesi gün sabahında da içilmemeliymiş vücuttan alkol atılmadığı için.

  • nathanieltroy  (22.01.16 08:50:42)
merhaba. sağlık kişisel olarak değişir illa ki ama yıllardır kullanıyorum baya bi cebimde fazla varsa arkadaşlarıma da veriyorum hiç kimse de bi problem duymadım. benim henüz bilincimi kaybetmeden kullanış şeklim aklıma gelirse gece 1 gündüz 1. Muadili olarak sederjin kullandığım da oluyor. kutusunda prospektüsü var okuyun. evham, dıdısının dıdısında olmuş diye duydum saçma değil mi?

doktorunuza güvenmeyip burada ki insanların görüşlerine baş vurmak "bizim bi arkadaştan" öteye geçmez.
  • libertine  (21.04.16 00:25:41)