dişçi mevzuları

çok uzun zamandır kontrol dışında dişle ilgili bir müdahale yaptırmadım. son yaptırdıklarım da hep özel muayenehanedeydi ve iyi paralar baymıştık vaktiyle. şu anki şirketimde özel sağlık sigortam dişi kapsamıyor. kanal gibi bazı müdahaleler yaptırmam gerekiyor ve fiyatlar gözümü korkutuyor. devlete mi gitmeli, ssk ile nasıl işliyor bu işler, sizler nasıl şaapıyorsunuz, illa o şemsiye giriyor mu gibi sorulara cevap aramaktayım...

İnternetten adsmlere grand bu alıp gidebilirsin , şans işi biraz ,veya k iyi bi hekim dnk gelebilir ,kötü bir hekimde denk gelebilir , o yüzden lokasyon bildirip ona gore doktor önerisi alıp randevu alin bence. Maddi durumunu iyiyse direk ozwle gidin tabi.

  • biarkadastanduydum  (21.01.16 22:53:30)
devlet yapar ama sorun yaşarsınız. ben devlette yaptırdığım 2 kanal tedavisinden aşırı ızdırap çektim. tekrarlanan kanal tedavisi diye bişey var ki düşman başına. dentway e gidin arca beye. hem sözlük yazarlarına %25 indirimleri var.

  • female demon  (21.01.16 22:54:01)
üniversiteye gidin derim. adsmde kanal tedavisini yapan/düzgün yapan bir avuç hekim anca var

  • lushdiamond  (21.01.16 22:59:33)
Devlet hastanesinde dolgu yaptırdım kadın iki dişe dolgu yaptıktan sonra dolguyu düzeltmemiş bile yapışık kalmış iki dişim sonra başka doktor gördü. Bu ne hal dedi diş etinde sorun çıkartırdı. Kim yaptı bunu dedi. Artık tövbeliyim

  • anarsika  (21.01.16 23:12:39)