şunlarla ne yapayım? -diy içerir-

oğlanın mama kutularına yün doladım, böyle bişeyler yaptım. bir kaç tane daha var, sayı artabilir de. yapmaya başlarkenki amacım organizer tarzında bir şey ya da bunları birbirine yapıştırıp duvara asmaktı ama şimdi başka bişey mi yapsam diyorum

hizliresim.com

saksı olarak kullanmak dışında önerileriniz var mı?

adres vereyim bana gönder

  • hpkhga  (21.01.16 16:10:30)
- kalemlik, benzeri bizde de var. renkli boya kalemleriyle guzel durabilir
- cay-kahve kutusu. kapaklari varsa kullanisli olabilir
- pirinc kutusu. yine kapak gerekiyor
- ivir-zivir kutusu. ozellikle kucuk oyuncaklar, yada ortalikda duran sarj aleti, kablo vs gibi seyleri icine tikmak icin kullanilabilir

simdilik bu kadar :)
  • ekyil  (21.01.16 16:12:26)
@ekyil kalem kutusu olarak küçükleri kullanmayı düşünüyorum

kapakları var ama kapaklar kapanmıyor yünlerden dolayı :P gerçi 1 sıra az yaparsam kapanır ama bu sefer nasıl durur bilemedim. kenarları da biraz kestiğinden oyuncak vs koyamıyoruz ama tuvalet kağıdı koydum 2 tane sığıyor hahahah
  • la noix  (21.01.16 16:15:56)
haha.. evet onu dusunmemistim, mantikli :)

  • ekyil  (21.01.16 16:17:18)
konserve kutularının tabanına ve iç kenarlarına yağlı kpişirme kağıdı koyup kek yapılıyor instagramda görmüştüm. ısıya dayanıklı olduklarını düşünüyorsan bu amaçla da kullanabilirsin.

  • mazeret dilekcesi  (21.01.16 16:19:37)
@dilekçe yün sardım etrafına, tabii ki ısıya dayanıklı değiller

  • la noix  (21.01.16 16:25:39)
Spot yada led lamba koyarak. Süs ışıklandırma yada gece lambası olarak. Asılabilir yada obje üzerine monte edilip sıralanabilir.

  • hasmetizm 2046  (21.01.16 16:33:20)
diş fırçalık, fön fırçalık, saç fırçalık amaçlı da kullanılabilir.

  • montauq  (21.01.16 17:39:02)