[]

Dershaneden kayıt sildirmek

Aralık ayında dershane ye başladım kpss için. aralık ve ocak ayında taksitlerimi ödedim ama artık devam etmek istemiyorum kayıt sildirmek mümkün müdür? nasıl bir prosedür uyguluyorlar?
 
verdikleri kitapları, o ayda girdiginiz dersleri falan hesap edip sizden bir miktar para daha aliyorlar. bana bu sekilde yapmislardi.


  • vayezikhan  (22.01.16 12:48:26) 
dersaneye göre değişiyor. ben ortaokuldayken butik bir dershaneye gidiyordum. başlayalı bir hafta olmuştu. ama arkadaşlarım başka yere gidiyor diye kayıt sildirmiştik. tonla kitap bende kaldı. bir kuruş almadan iade ettiler paramızı. ama birkaç yıl önce ablam kpss için bir dershaneye gidiyordu. o dönem kopya skandalları olmuştu, herkes 100 almıştı. dolayısıyla atanamayıp tekrar kayıt yaptırmıştı aynı yere. ama ardından seçimler nedeniyle ek atama yapmışlardı. o şekilde atanınca dersane parasını geri vermemişti. üstüne geç ödendi diye faiz istemişti.


  • ruhen hastayim ben  (22.01.16 12:55:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.