uydu alıcısı

digiturkten kurtulup normal uydu alıcı alacağım ama aklıma takıldı. bu youcam ve iptv ne? yasal mı? zırt pırt cortlamıyor mu?

daha da önemlisi bir uydu alıcı tavsiyesi verebilecek olan var mıdır?

danke.

iptv vs uğraştırabilir. babamlara en son hiremco marka receiver aldım. hem yerli hem canavar gibi: www.hepsiburada.com

  • teknikekip  (20.01.16 16:00:13)
Iptv iyidir ama hızlı bir internet gerektirir. 25 mbps, 50-100 mbps hızlı internet var, evet ama AKN diye bir bok var onuda dikkate alın. AKN sonrası hız düşüyor ve interneti sömürür Iptv.

  • poseidon1  (20.01.16 16:51:40)
hocam saatte ne kadar gider akn'den? gerekirse kota alırım digiturk'e para vereceğime. ama yasal mı değil mi, cortlar mı gibi sorular kafamı karıştırıyor.

  • passion rules the game  (20.01.16 17:03:39)
tv uygunsa android tv box lara da bakmanizi oneririm.

  • icim urperiyor  (21.01.16 01:01:19)
Şurayı oku bir fikir verir. Bunun gibi bir çok yazı var, google dan aratırsın.
www.turkeyforum.com en sondaki yazılan gerçeğe daha yakın sanırım.

  • poseidon1  (21.01.16 07:55:47)