Şu an napıyorsunuz?

üstünde ne var? şaka len. naber ne var ne yok?

Köşedeki simitçinin günlük aylık ve yıllık kazancını hesaplıyoruz. Baya kazanıyor amk.

  • angelus  (20.01.16 14:28:00)
2 gün önce maaşımın yarısı yattı dün de kalan yarısının yarısı yattı idari işlere gittim ne yapıyosunuz dedim herif bana bunda şaşıracak ne var her şirket zaman zaman bu duruma düşer dedi.. iş arkadaşlarımla ne kadar gerzek bi şirkette çalıştığımızı düşünüyoruz.

  • mantarliborek  (20.01.16 14:30:08)
simitçi öyle pis kazanıo ya

  • Alt4y  (20.01.16 14:30:50)
Maslak'ta ara sokaklardan birinde 3 gündür mahsur kalmış dört mevsim lastikli ve arkadan itişli arabamı o yokuşlardan nasıl çıkaracağımı düşünüyorum.

  • arnold schwarzeneger  (20.01.16 14:33:12)
Simit satiyorum bayagi kazancli ismis

  • neferkitty  (20.01.16 14:34:17 ~ 14:35:34)
mesaim bitince çikolata yapımı ve sunumu kursuna gideceğim, onun mutluluğu var üzerimde. dakikaları sayıyorum olsa da yesek diye ^_^

  • kakamelsokoban  (20.01.16 14:34:59)
İş bildiğini sanıp iş yapan birinin götünü topluyorum. Nolsun, hayat.

  • cern de cayci olmak vardi  (20.01.16 14:36:41)
Kalorifer borusu degisiyor evi tumden yikmamalari icin gozetmenlik yapiyorum

  • la noix  (20.01.16 14:41:26)
hacı dört mevsim lastik şeyi hikaye. pazarlama şeyi.

  • Alt4y  (20.01.16 14:42:11)
hayatım ofisteyken bayağı renksiz bu aralar, renklendirmek için almayı düşündüğüm app'leri, cihazları araştırıyorum, yorumlarına bakıyorum kullanım videolarını izliyorum...

bugün çalışmak gelmiyor pek içimden. cuma-cmt-pazar da 09:30-17:30 eğitim varmış, bu haftasonu da yalan olacak, ona şimdiden üzülmeye başladım.
  • loveinaflipbook  (20.01.16 14:48:31)
bütünleme çalışıyorum, nasıl ama.

  • omer haybo  (20.01.16 14:50:20)
duruşmadayım, adama 20 sene giydiriyorlar.

  • jesues  (20.01.16 14:57:47)
muzlu oralet içiyorum

  • all girls dream  (20.01.16 14:58:33)
Yaşlı amcaya yer verdim 40 dakikadır ayakta eve gitmeye çalışıyorum. Şuan yığılıp kalmamamı sağlayan tek şey kazandığım sevap pointsler :d

  • powerpufgirl  (20.01.16 14:58:44)
kanepe bakiyorum. hem sandikli olsun, hem sik olsun, hem rahat olsun, ucuz da olsun, yatak da olsun, evle de uyumlu olsun, temizlik de yapsin, yemek de yapsin istiyorum. o yuzden bakmaya devam edicem.

spl sonuclari da aciklanmis. tek dersim kalmisti onu da gecememisim. ona uzuluyorum bi de.
  • jimicik  (20.01.16 15:06:33)
ofiste işleri bitirdim çıkmayı bekliyorum.hava buz gibi evime gitmek istiyorum ama çıkıp derse gidicem :/

  • aquarium  (20.01.16 15:07:59)
özenerek aldığımız tatlı kuru pastaların üzerine misafir geldi. kimse kıyamadı onları ikram etmeye. küçük kardeşi yolladık hemen gitsin başka şeyler alsın diye. ne pis insanlarsak.

aha geldi.
  • ruhen hastayim ben  (20.01.16 15:15:37 ~ 15:15:51)
asgari ücretin artışına ilişkin işverene günlük 3 tl destek verecekmiş hazine. onu yazdım sözlüğe.

borsada sikik bir gün, hacim az, destek seviyesinde çizgide duruyor. 350.000 kontrat yapılmış, bist100 ya 25.000 çıkacak ya 20.000 inecek demek.

üstümde beyaz gömlek bordo v yaka ince triko var.

working lunch yapmışlar bir sürü sandwich alınmış, aşırdım 2 tane, götürüyorum.
  • [silinmiş]  (20.01.16 15:18:57)
Okulumun uzayacağı bugün kesinleşti gibi bir şey. Sinirden temizliğe vurdum kendimi. Çok isyankâr bir vaziyetteyim.

  • 1a2b3c4d  (20.01.16 15:28:05)
Deney yapıyodum 3 saattir küçücük kapalı alanda is yaptım çok yoruldum inşallah hücreler ölmez:-( şimdi de 20 dakkalık aradaydim, aha doldu.

  • pamuk helvalar cebe  (20.01.16 15:47:40)
ets 2'de direksiyon salliyodum elektrik kesildi. allah-u teala'nin inayetiyle linkoping'den flensburg'a kazasiz belasiz forklift tasidik masallah. sarjim bitiyordu, kapattim sonra. kendi tirimi garaji genislettikten sonra yeni sofore verecegim, kendim baska firmalara calisacagim. oylesi daha iyi. benzini, gisesi falan firmaya geciriyor hep ne guzel.

aksam mac izlicem. simdi oturuyom oyle. canim sikiliyo. yapcak bi sey yok. hava da karardi zaten onumu goremiyom. hay amk. Hava da buz gibi, usuyorum. annem hasta olmus, battaniyeyi o aldi. cekip alcam ustunden ama hain evlat olmak istemiyom. uyumamam lazim. Pff
  • der meister  (20.01.16 15:57:57)
izmit'e kız arkadaşımın yanına geçiyorum, 200'deyim

  • rajaz  (20.01.16 17:03:46)
göz ameliyatı olucam hiç hesapta yokken iş çıktı, bütünlemelerim var onları düşünüyorum, bir de enişte ayağını kırmış onu ziyarete mi gitsem acaba diye kararsizim.

  • dirty pussy and cock  (20.01.16 17:06:13)
ofisteyim, araba bekliyorum. evden beri ilk defa demin isedim. demek ki, yogun bir gundu...

  • e haliyle  (20.01.16 17:13:58)
cıkk, heç dadım yoh.

  • seyduna6687  (20.01.16 17:26:04)
Kafa dagitmak icin internette geziniyorum. Pek keyfim yok.

  • turuncu sufle  (20.01.16 19:29:05)
tavuk haşladım,suyunu kemiklerini ve derisini dışarıdaki pisilerime verdim.
şimdi de derse oturuyorum

  • rakicandir  (20.01.16 19:53:38)
Hayattan soğudum yine, alkolle geçiştirmeye çalışıyorum sabit derdimi.

  • neynep  (20.01.16 20:29:39)
Para hesabı yapıyor, çıkıştıramıyorum. Öğrenci olmanın tek kötü yanıyla bu ay fena yüzleşmiş durumdayım.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (20.01.16 20:31:58)