ptt kargo ile baza taşıma (en az zarar ile)

baza demonte olmalı dediler ptt kargodan, sonra baktım benim baza demonte olabilen bir baza değil. sonra bir daha aradım, kabul ederiz ama zarar görme riski yüksek dediler.

oluşabilecek zararları en aza indirmek için ne yapmalı?

içine yastık yorgan vs koyup fullesek, dışını da çarşaf vs ile sarsak nasıl olur? alternatif önerileriniz var mı? teşekkürler.

Baza kargo ile gitmez. Gitse de 300 desi felan çıkar. Ben bile 300 desiyi 150 liradan gönderirim, sen 400 den aşağı gönderemezsin. Kırılır vs olacak iş değil

  • Frederick Co  (19.01.16 12:53:18)
want2die +1 otobüs bagajında götürülürse hadi neyse de kargo nedir yav.

  • floydian  (19.01.16 12:53:28)
baza + yatak 1200 tl idi aldığımda. tek kişilik ama 120ye 200. bir de bel ağrım olduğu için yatak premium yatak diye geçiyor sanırım. olmadı sadece yatağı mı göndereyim ?

bu arada fiyat 300 tl çıkıyor ikisi için. hesapladık ptt kargodaki elemanla. indirim de var çalıştığım yerle anlaşmalı olduğu için 225 e geliyor taşıma.
  • buffy de vampir sayılır  (19.01.16 12:56:48 ~ 12:57:43)
korkma gönder gitsin gayet uygunmuş fiyat.

şu havalimanlarında bavulları paketlediğimiz naylonlardan alıp yatak üzerindeyken sarın yatak alta gelecek şekilde üzerine etiket yapıştırıp gönderin.

sakınan göze çöp batar demişler hem 225 lira için bazayı göndermemeyi tercih etmeyin. en kötü ihtimalle köşelerde açılmalar olursa 2-3 liralık L dirseklerle tekrar birleştirilir.
  • islergucler2  (19.01.16 13:38:16)