evleneceğiz kişi nasıl olmalı ?

Mesela nesine dikkat edersiniz ? 3 şey söyler misiniz ?

cenkist diye bir nick kullanmamalı.

cenkist gibi sorular sormamalı.

cekist demiş miydim?
  • devorgilla the gunslinger  (18.01.16 21:30:17)
Nefes alıp almadığına bakarım. Nabzı da atıyorsa kesin evlenirim. Üçüncü olarak da nefes alıp almadığına bir kez daha bakarım.

  • angelus  (18.01.16 21:32:25)
sanata ilgili olmalı ve en az bir yönüyle uğraşmalı.

yakışıklı ve karizmatik gelmeli gözüme

ve en önemlisi de son derece kültürlü ve mizah anlayışı iyi biri olmalı .
  • buiret  (18.01.16 21:33:56)
hep iyimser ve güler yüzlü olsun. olgun ve vakur olsun. bebek taklidi yapmasın... isterdim.

  • ya ben lan neyse  (18.01.16 21:39:44)
Hayvanları sevsin, güler yüzlü ve cana yakın olsun,bunun yanı sıra gözleri anlamlı baksın :)

  • dilem  (18.01.16 21:41:47)
1.65 boylarında,
iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
minik çene, bıdık burun,
öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
ince bir boyun,
saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer
yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacak, kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
ince ayak bilekleri
37 yada 38 numara ayaklar
bakımlı parmaklar, pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyuna,
1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.
19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.

gizli 8. madde : bütün bunların hepsi boş, beni sevecek kız buldum da saçı, başı, huyu kaldı...
  • bedrozan  (18.01.16 21:44:56 ~ 21:47:11)
kedileri sevsin, alerjik astimi ve kedi tuyune alerjisi olmasin, beynini kullanmayi bilsin yeter.

p.s : bir de iri goguslu olsa tadindan yenmez,
  • bedbed  (18.01.16 21:45:10 ~ 21:47:08)
Amerikalı, sarışın, mavi gözlü, ateist, mümkünse zengin.

  • i was made for you  (18.01.16 21:48:17)
Bu kadın gibi makyajsız da çok güzel olan,
umutsuziskadini.com

Bu kadın gibi zekası olmalı,
gooniesfan176.files.wordpress.com

Bu kadın gibi de gülerken gözlerinin içi de gülen,
www.dailybackgrounds.com

Birisini arıyorum. Bir tane bulmuştum 6 yıl önce intihar etti. Sanırım dünyadaki evleneceğim kişi kotası "1" di ve bitti.
  • seindfeld  (18.01.16 21:56:07)
biraz entelektüel olmalı ve dindar olmamalı.

  • nothing in my way  (18.01.16 22:16:04)
Evet, istenilen erkek tanımlarına bakınca emin oldum, ya bu standartlar çok düşecek, yada Türkiyede 80 yaşında hiç evlenmemiş kedili kadın sayısı oldukça fazla olacak gelecek 50 yılda

  • KaraSakall  (19.01.16 13:24:43)
tuvalet terbiyesi olmalı
kısırlaştırılmış olmalı
aşıları tam olmalı
masadaki yemeklere sulanmamalı

kedi demediniz mi?
  • titiraprap  (19.01.16 13:38:27 ~ 13:57:31)
Yapacağım kişilik testinde psikopatolojik bir arazı çıkmasın. Zeka seviyesi norm altında olmasın. Psikolojik şemalarımız da uyumlu olursa tadından yenmez

  • buraya yalniz uyanmak icin geldim  (19.01.16 13:39:35)
kesınlıkle saygılı bir insan olmalı. sevgi bir gün azalabilir ama saygı baki kalır.

  • erektus  (19.01.16 18:50:11 ~ 18:50:24)
sakin,
zeki ve sevecen bir erkek olmalı...

  • belirtmekistedim  (19.01.16 22:39:24)
güzel olması (göreceli evet)
güzel yemek yapması
sohbetinin güzel olması
  • selam  (20.01.16 23:29:07)