yurtdışına para transferi

enpara dan polonyaya para göndermek istiyorum bizde iban numaralarıyla bunu yapıyoruz ama karşı tarafın öyle bir şeyi yok bildiğim kadarıyla. ve bizde TR ile başlıyor. www.finansbank.enpara.com
en para yurtdışına tl transferi ücretsizdir yazıyor. daha önceden yapanlar yardımcı olursa dene amaçlı bile olsa 10tl göndermek istiyorum.

IBAN her yerde vardir, yollayacaginiz kisiden isteyebilirsiniz. Ucretsiz oldugunu nereden cikarttiniz? Belirli bir oranda para keserler. Yurt disina tl gonderirseniz de para kesilir.

Enpara.com’da USD ve Euro cinsinden yabancı para transferi (Swift) işlemleri alıcının hesabına 2 iş günü içinde geçer ve ücrete tabidir. Bu ücret işlem anında bilgi ve onayınıza sunulur.
Yabancı para transferleri için transfere aracılık eden muhabir bankalar ve/veya alıcı bankalar da ayrıca işlem ücreti yansıtabilir. İşlem tutarına göre değişebilen ve 100 USD/Euro’yu bulabilen masraflar transfer tutarından tahsil edilir. Dolayısıyla yabancı para transferlerinde alıcının eline geçen tutar yolladığınız tutardan daha düşük olabilir
  • fakyoras  (18.01.16 21:06:55 ~ 21:08:19)
paypal ile gönderin.

  • tescillimarka  (18.01.16 22:41:22)