Beşiktaş'ta meyhane

Cuma akşamı Amerikalı iki misafirimi, eşimle birlikte meyhaneye götüreceğiz. Otantik bir yer olursa seviniriz filan dediler.

Bizi çok fazla kazıklamayacak, uygun fiyatlı nereleri var bildiğiniz? Beşiktaş civarında, (eşim Beşiktaş diye tutturdu, bana kalsa Taksim de olur) Ocakbaşı olur, meyhane olur, salaş balıkçı olur vb.

Teşekkürler.

Tikler, öğle paydosunda.

rakı-balık yapmaya götürün derim, aralarında en iyisi benim görebildiğim set balık, ama kireçburnunda. yemekleri falan inanılmaz bir yer ondan dedim.

  • liriamer  (18.01.16 08:54:38)
Kireçburnu çok uzak kalır bize, dönüş açısından sıkıntı olur. Çengelköy'de oturuyoruz bu tarafta da çok güzel yerler var ama, misafirlerim Şişli'de kalıyor.

  • old possum  (18.01.16 09:12:26)
içerisi otantik, bi bakın derim.
tr.foursquare.com

beşiktaş çarşı içerisinde de var turgut vidinli falan ama cuma akşamı iyice kalabalık oluyor ben sevmiyorum açıkçası.
  • contavolta  (18.01.16 09:15:46 ~ 09:16:50)
Yabancılar balık pazarını seviyor hasbi, babalık, turgut vidinli birine gidin fark etmez kazıklarlar ama çok fazla değil :)

  • çokyaşa  (18.01.16 09:15:58)
ortaköy'de ara sokakların birisinde sefarad meyhanesi var. ahşap iki katlı bir binada. sarmaşıklar binayı kapladığı için tabelası bile zor görünüyor. manzara falan yok tabii ara sokakta olduğu için de, gayet keyiflidir. internetteki yorumlara bir göz at derim. zaman zaman giderim ben de oraya. sahibi de çok iyi bir insandır.

  • velasco  (18.01.16 09:16:44)
Hasbi nasıldır?

  • old possum  (18.01.16 19:31:21)