iphone 6s plus 128gb 4300 liraymış :O

düşünsenize elinizde servet taşıyorsunuz :D ne olucak bu telefon fiyatlarının hali? millete telefon geliyor aynı fiyat, öncekiler düşüyor, bizde öncekiler sabit kalıp yenisi üstüne koyuyor. düşünsenize iphone 7 5 bin lira iphone 8 6-7bin lira. iphone fanı değilim yıllarca android kullandım telefonun sosyal statü kazandırdığını da düşünmüyorum ama şunları kullanana yazık olur..

vergisi var tlnin dolar karşısında değeri var... ya da yok.

  • sutlu nescafe  (18.01.16 00:08:57)
ya o kadar gb lı hem de pluslı olanı iş adamları falan alıyorlar genelde.

ya da gerçekten durumu iyi olanlar. koymuyor yani o para.

6s in fiyatı şu an 2.800 falan düştü bir yerlerde. bir kaç aya yani 7-8 aya iyice düşer.

yeni modeli gelince de düşer. yani aslında bu piyasada hemen balıklama atlamamak gerekiyor.

iphone 7 nin 6s ten farklı olacağını düşünmüyorum. 6s alan bir insan da gayet mutlu olur.
  • buiret  (18.01.16 00:12:09)
www.phonearena.com

huawei p8 bir cok acidan iphone 6 dan iyi, sadece 389 avro. 1200 lira türk parasıynan. iphone a verilen paraya yazik.
  • thewizardofearthsea  (18.01.16 00:18:25)
huaewi p8 ile iphone 6s'in karşılaştırması iphone a hakaret olmuş.

orda yazan rakamlara bakmamak lazım, kamerası bile alıp götürür iphone'nun.
  • buiret  (18.01.16 00:20:26)
açıkçası param olsa alırdım. kullanana yazık olduğunu düşünmüyorum. arkadaşımda 6s plus 128'lik var, "adamlar yapmış aga" dedirtiyor alet.

  • mattiadestro  (18.01.16 00:21:34)
amerikadan alınır alet tr den alınmaz.

  • monkey  (18.01.16 01:22:15)
Insanlarin parmagina taktigi yuzuk, koluna taktigi saat daha degerli. Tabi herkes "aaaa bu X marka saat", "Y marka pirlanta" diyemiyor, iPhone daha kolay tanindigi icin goze batiyor.

Onu gectim en az 30-40 iPhone degerindeki mallarini millet boy boy sokaga birakip evine gidip uyuyor.

Ayrica iPhone pahali degil, Turkiye'de alim gucu dusuk. Bazi ulkelerde asgari ucretin yari fiyati. Turkiye'ye oranlarsaniz 650 TL'lik telefon kullanmakla ayni sey.
  • crown  (18.01.16 01:38:18)
4 kullanıyordum epeydir 5 sene falan olmuştur sonunda perti çıktı açılmadı bir daha yenisi gereklilikti yani lüks değil 5s aldım dün mis gibi, hızındanda gayet memnumum.bu akıllı telefonun son çıkanını almak trend olmuş hacu boş beleş işler işte

  • gündüz m  (18.01.16 01:46:08 ~ 01:47:24)
Kamerası iyi diyenlere o paraya git 2. el DSLR makine bir de güzel lens al, yanına da idare eder bir akıllı telefon daha iyi... Çok değil 1 yıl sonra eskiyecek telefona 4300 vermek akıl kârı değil.

  • poyrass  (18.01.16 02:23:09)
yalnız ip 7,8,9 çıkınca artacak fiyat kur kaynaklı, en düşük model abdde yıllardır aynı fiyat, hatta enflasyon hesaplayınca daha da ucuzlamış bile :)

türkiyede acayip pahalı apple, ben almanyadan alıyorum ciddi fark ediyor fiyat.
  • christopher nolan  (18.01.16 04:54:09)
Kimseye zorla satmıyorlar. O parayı o telefona verenin (umarım) vardır bir bildiği. Yoksa da benim paramla almadığı sürece sorun yok. Ben android dünyasından memnunum. 1000 liraya aldığım telefon benim hayatımı ayfondan daha fazla kolaylaştırıyor. Aklın varsa sen de alma, aklın varsa başkalarının işine burnunu sokma.

Bırak kim ne istiyorsa alsın, sen kendi işine kendi hayatına bak.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (18.01.16 08:00:02)
iphone 6s plus 64gb var bende. çok memnunum. tablet ihtiyacım yok, psp ihtiyacım yok, kamerası harika.

abd'de ortalama kişi başı gelir tr'nin 4 katı, iphone fiyatı yarısı.

biz üretmediğimiz teknoloji ürününü almak istiyoruz, bizde karşılığı olsa fiyatlar böyle olmaz. yani rekabet yok tr'de. bizden de bir samsung çıksa, apple 4.300 tl fiyat biçemez ürününe.
  • [silinmiş]  (18.01.16 08:33:32 ~ 08:35:09)