[]

sizce bu kar yağışı hava yollarını etkiler mi?

yılbaşında uçaklar kalkmamıştı
bilet alacağım da sizce uçaklar rötar falan yapar mı?

istanbul

 
www.turkishairlines.com

zibilyon tane sefer iptal oldu bile.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (17.01.16 21:02:43 ~ 21:03:01) 
rötarı bırak bayağı iptal var. acilen uçuşunu kontrol et.


  • zgrydn  (17.01.16 21:07:24) 
etkiler


  • basond  (17.01.16 21:14:17) 
şimdi tweet atmış thy iptal seferlerimiz var diye.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (17.01.16 21:15:54) 
bu iptaller neye göre belirleniyor? bizim yarın ingiltereye uçuşumuz var iptal olmamış fakat mesela amsterdam uçağı iptal olmuş. bildiğim kadarıyla ingiltere uçaklarıda hollanda üzeri gidiyor.


  • lrdrylgh  (17.01.16 21:20:38) 
hazır konusu açılmışken bende ilave soru ile sabote edeyim soruyu anadolu jet iptalleri de THY nin siteden mi olur? kendi sitesinden bişi bulamadım çarşamba akşam edremitten ankaraya uçuşum var benimde, iptal olursa başka bir güne yeni bilet veriyorlar mı?


  • ManikD  (17.01.16 21:54:46) 
@lrdrylgh, uçak hollanda üzerinden gidebilir ama sonuçta o uçak min 25bin feetten falan gider.yani bulutla alakası olmaz.sonuçta ingiltereyle mesafe var.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (17.01.16 22:00:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.